Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmodban tudsz a víz alatt...

Álmodban tudsz a víz alatt lélegezni?

Figyelt kérdés
Csak mert én igen :) Érdekelne, kivel van ez még így :)
2010. máj. 7. 13:38
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
az igazat megvallva én még nem próbáltam..:)
2010. máj. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Hát, nekem is csak úgy előjön, mert gyakran van 'vizes' álmom, éshát megfulladni nem akarok :D
2010. máj. 7. 13:54
 3/22 anonim ***** válasza:
Nos én ha tudom hogy álmodom akkor tuti álomban mindent lehet...Legközelebb próbálj meg varázsolni meglátod sikerült...
2010. máj. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem tutira felébrednék, ha valaki álmomban a víz alá nyomna. Senki nem tud víz alatt lélegezni akkor sem, ha éppen alszik. Ahhoz kopoltyú kellene, nem tüdő.
2010. máj. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Én nem tudok

Előző: a kérdést úgy értette, hogy amikor azt álmodja, hogy víz alatt van, akkor olyan az álom, hogy nem fullad meg a víz alatt, hanem lélegzik (de a valóságban nyilván a kérdező se tud víz alatt lélegezni se ébren, se amikor alszik :))

2010. máj. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

ma 13:54

Ugye? Én is tudom, hogy álmodom, szal ha lehetséges kihasználom, hogy tetszen a "film" :)

Vizes álmom még nem volt, ezért azt nem tudom.

2010. máj. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Nos igen, ébren nem tudok a víz alatt lélegezni, ez tény :D De álmomban igen, nem alvás közben, hanem az álmomban :)

13.54. Hmm igen, varázsoltam is már álmomban :D Nekem úgy nem is igazi az álom, ha nincs valami 'különleges képességem' :D (gondolok itt pl. a repülésre, stb:)

2010. máj. 7. 14:18
 8/22 anonim ***** válasza:
én álmomban tudok a viz alatt lélegezni. csiklandós érzés mint amikor a buborékok áramlanak az arcomon. de semmi fulladás érzés. néha néha visszatérő álmom.
2010. máj. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
94%
Azt már álodtam, hogy hableány vagyok, és a víz alatt úsztam.Gondolom akkor lélegeztem is.....
2010. máj. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Én már sokszor álmodtam, hogy tudok levegôt venni víz alatt. Nehezen és csak kicsiket, de tudok. Legtöbbször valami medencében.
2010. máj. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!