Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmodban tudsz a víz alatt...

Álmodban tudsz a víz alatt lélegezni?

Figyelt kérdés
Csak mert én igen :) Érdekelne, kivel van ez még így :)
2010. máj. 7. 13:38
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

én még nem álmodtam víz alatti jelenetet.


viszont álmomban tudok lebegni, csak nagyon nehéz -- nagyon kell koncentrálni, különben lassan elkezdek süllyedni.

2010. máj. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Hmm, értem :) Köszi a válaszokat :)
2010. máj. 10. 06:50
 13/22 anonim válasza:
Én is élegeztem már víz alatt :) Nagyon jó kis álmom volt :)
2010. máj. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:

Szerintem álomfüggő. Valamelyikben tudsz, valamelyikben meg nem. A legkellemetlenebb az lehet, amikor szépen nyugodtan elvagy a víz alatt, aztán eszedbe jut, hogy elvileg itt nem szabadna levegőt kapnod. És akkor hirtelen elkezdesz fuldokolni...


Amúgy velem még nem fordult elő, hogy álmomban víz alatt lélegeztem volna, vagy legalábbis most nem jut eszembe, hogy valaha is ilyet álmodtam volna. Viszont nálam visszatérő az, hogy úgy tudok sétálni a földön, mintha sokkal kisebb lenne a gravitáció. Nem tudok konkrétan repülni, de nagyot tudok ugrani, és olyan könnyűnek érzem magam. Lehet azért álmodok ilyeneket, mert végigvittem a Half-Life-ot (lásd: Xen). :D

2010. máj. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Még nem volt vízalatti álmom.
2010. máj. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
Igen nekem is volt olyan álmom amiben tudtam levegőt venni a víz alatt csak lassan és nehezen.De jó volt mert álmomban azt hittem h. meg fogok fulladni...
2010. jún. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
én álmomban elmerültem egy óriás medencében..tudtam hogy mély a víz,elhatároztam,hogy ha leérek a mélyre,akkor majd felrugom magam a víz tetejére,de valahogy nem volt alja a víznek,és valami húzott lefelé .Közben az orromon keresztül a vizet lélegeztem be,de nem fulladoztam..csak azon gondolkodtam,hogy lehet az hogy ez nem jelent gondot. de itt felébredtem,és jó volt levegöt venni!
2010. jún. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
Én csak az orromon tudok álmomban víz alatt lélegezni. :D
2010. aug. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:

Igen,én álmodtam már, nem is egyszer. Általában én is medencében vagyok, és az orromon tudok nagyon lassan levegőt venni, nagyon durva! Olvastam a hozzászólásokat, és olyat is álmodtam már, h repülök a szobában vagy inkább úszok a levegőben. És igen, nagyon kell koncentrálni, mert akkor elkezdek én is süllyedni.

És azt is sokszor álmodom, hogy futni kéne, de nagyon lassan tudok csak mozogni, és olyan mintha valaki nyomna lefelé, és visszafelé!

2010. nov. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
Jajj, de jó sorstársak! :) Én is többször álmodtam, hogy víz alatt úszom és közben tudok lélegezni!!
2011. febr. 9. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!