Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmodban tudsz a víz alatt...

Álmodban tudsz a víz alatt lélegezni?

Figyelt kérdés
Csak mert én igen :) Érdekelne, kivel van ez még így :)
2010. máj. 7. 13:38
1 2 3
 21/22 anonim válasza:

Üdv!


Most kerestem rá google-n, h mit jelent az, ha víz alatt tudok lélegezni álmomban, mert már nagyon idegesít, h folytonosan visszatérő álom, és nem tudom, h van -e jelentősége, de nem találtam semmit. Még...

Rendszeresen álmodom azt, h víz alá kerülök, nem tudok feljönni, és már fulladozok, mikor megpróbálok lélegezni víz alatt, és sikerül. Kicsit mintha sűrű lenne a levegő, és csak kisebb lélegzetvételekkel kezdek mindig, mert bátortalan vagyok, néha meg félek, h vmi ok folytán nem marad elég levegő, elfogy.

Szuperfurcsa az egész, és mikor már kezdek ráeszmélni, h víz alatt lélegzem, rögtön felébredek. Másodpercek ezrei alatt történik az egész, de nagyon sokszor visszajön ez az álom.

Biztos van valami jelentősége, az sem hülyeség szerintem, ha tudat alatt az anyaméhben töltött időszakot idézi fel az ember..

2012. júl. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Én pont ma álmodtam olyat, hogy víz alatt lélegeztem. :D
2020. jún. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!