Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ugyanaz az álom többször. Miért?

Ugyanaz az álom többször. Miért?

Figyelt kérdés
Nem egyszer és nem kétszer fordult elő, hogy ugyan azt álmodtam, de már mindig tudtam álmomba, hogy mi fog történni. Ezek az álmok nem jó, inkább számomra rossz álmok. Valamint még egy kérdés, ha álmomba sikítok az soha nem hallom (mármint az álomba), soha nem jön ki hang a számon, ez miért van?

2017. febr. 8. 22:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem valamit nem dolgoztál fel.
2017. febr. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Aludj el zenére !

Screaming for Vengeance ,Turbo ,British Steel ,Hell Bent for Leather ,Live Vengeance '83 ,Number of the Beast ,Powerslaves .

Álmodj szépeket a' Metál legyen veled !

2017. febr. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%

Valamilyen feldolgozatlan dolgot jelent.

Nekem van, illetve volt egy visszatérő álmom, az egyik előző életemről.

Illetve álmomban én sem tudok sikítani, ez nem tudom mit jelent, magam is kíváncsi lennék rá.

2017. febr. 9. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%
"Valamint még egy kérdés, ha álmomba sikítok az soha nem hallom (mármint az álomba), soha nem jön ki hang a számon, ez miért van?" Csatlakoznék, velem is így van. Illetve csak álmomban nem tudok, mert olyankor a párom szerint mindig sikítozok, hangokat adok ki, fel is szokott ébreszteni.
2017. febr. 9. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4# ez azért van ,mert a' szervezeted ezt blokkólja ,hogy ne ess le az ágyról és ne beszélj ,meg ne mászkálj alvás közben .

Akinêl ez működik jól alvajárhat ,beszél ,meg mitudom ên.

2017. febr. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az normális,ha álmunkban nem hangoskodunk,bár ez az ébrenlétre is igaz.


A visszatérő álmok valami fontos megoldásra váró dolog miatt történnek.

Írd meg magánban a visszatérő álmod,hátha sikerül elindítanom a megoldás fele!

2017. febr. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!