Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?...

Mit jelenthet ez az álom? Templomtól a repülésig?

Figyelt kérdés

Álmomban elmentem a templomba elég dühösen és elkeseredetten. Leültem, aztán egy perc múlva már felpattantam és kirohantam mérgesen, mert úgy gondoltam még Isten sem segít a problémáimon. Amikor kiértem onnan, elkezdtem lebegni és aztán repülni is tudtam. Nagyon jó érzés volt!

Kicsit lelkiismeret furdalásom lehet és azért álmodok ilyeneket? Csak mert előző nap eléggé sirdogáltam és kértem Istent hogy segítsen ..eléggé dühös is voltam.



2017. febr. 10. 07:56
 1/4 anonim ***** válasza:
A repülős álmok mindig jók.szerintem könnyen eltudnád sajátitani az irányitott álmodást,max ennyit jelent(amikor sikerül,majdnem mindenki repüléssel kezdi)amugy meg csak te tudod megfejteni,nem lehet elvonatkoztatni tőled!Te "szülted" az álmot.
2017. febr. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 How Arrow ***** válasza:

Meg fogsz ismerkedni vagy egy fajta vallással nagyon érdekelni fog de hamar rájössz hogy nem az igazi és félrevezető.

Ezért hátat fogsz fordítani neki ésaztán Isten fogja megismertetni magát veled és rátalálsz Ő reá és népére,

Nagy boldogság és szeretet fog körül venni de majd legyél felkészülve mert a kísértő ki akar ragadni Isten markábol.

2017. febr. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Isten azt mondja, szállj le a földre, kezdj el foglalkozni önmagaddal.

Csinálj valami értelmeset. Tanuld meg az igekötős igék helyesírását, amit régóta tervezel, és ne sírj.

2017. febr. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mi a bajod te szerencsétlen? :D (uccsónak) ha unatkozol menj és verd ki
2017. febr. 11. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!