Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért történik ez? Hogyan...

Miért történik ez? Hogyan csináljam vissza?

Figyelt kérdés

Múlt héten folyamatosan azt álmodtam, hogy együtt vagyok a régi szerelmemmel. Nem (csak) "úgy" együtt, de időt töltöttünk el. Beszélgettünk, dolgokat csináltunk, hülyéskedtünk, nagyon közel álltunk egymáshoz. Már több, mint egy éve nem vagyok szerelmes belé, nem érzek semmit iránta (maximum néha gyűlöletet). Egyébként kb fél évig szinte a megszállottja voltam, de nem viszonozta az érzéseimet. Még csak esélyt sem adott arra, hogy megismerjen.

Szóval voltak ezek az álmok. Az első három napot utáltam, azt kívántam, bárcsak ne történne ez. Fájdalmas volt belekerülni egy ilyen világba, majd felébredve ráébredni, hogy az nem a valóság. Azután nagyon boldog voltam, örömmel vártam, hogy éjszaka legyen, elaludjak és újra együtt legyek vele. Úgy is volt. Beleéltem magam, hogy van egy hely, ahová elmenekülhetek, amire mindig is vágyakoztam, azzal, aki a mindent jelentette számomra. Az egyetlen boldogságot.

De aztán... szombaton vége lett. Azóta sem álmodtam többé. De mégis miért? Miért volt ez? És miért nincs többé? Hogyan csinálhatom vissza?

Nem is tudom, van-e értelme ennek a kérdésnek. Talán csak ki akartam adni ezt magamból...



2017. febr. 7. 21:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Irányított álmodással lehetséges,de szerintem hagyd,nem lenne jó ha azért élnél,hogy vele álmodj.inkább találj ki mást,ez olyan lenne mintha elkezdenél inni,vagy ilyesmi..
2017. febr. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Keress mást ,de neki ezt ne meséld el ! ;)
2017. febr. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igenis, meséld el akövetkező szerelmednek!

Aztán majd azt várod, hogy felváltva, vagy egyszerre mindkettőről is álmodhass!

2017. febr. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!