Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ilyen álma volt már valakinek?...

Ilyen álma volt már valakinek? Mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Szóval 6 éves koromban azt álmondtam, hogy találok egy zöld követ ami valami nagy hatalmú kő. 8 éves koromban az egyik osztálytársam talált (persze az álmomban) egy hasonló követ csak az kék volt. 10 éves koromban egy másik osztálytársam pedig egy sárga követ talált. 12 éves koromban pedig megint én találtam egy követ ami piros. 14 éves koromban valami proféciáról álmondtam ami összeköti a köveket és, hogy beteljesedjen a profécia kell a négy kő megtalálója, de csak 3 megtaláló van. Most vagyok 15 és v. 16 éves koromban meglesz az utolsó álom de valaki tudja, hogy mi ez? Egyébként a köveket mindig máshol találtuk meg pl: barlangba, őserdöbe, várban (az utolsóra nem emlékszem). Szerintettek mi lehet ez és mit jelenthet?

2017. febr. 18. 11:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti, hogy érdekelnek téged a kövek.
2017. febr. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A lila kő a legdurvább, de èn sivatagban egy földalatti lètesítmènyben találtam meg.
2017. febr. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez az álom akár egy jóslat is lehet.Talán nem kövekkel való összekötésről de valami más spirituális dologról szó lehet.Azt ajánlom keress valakit aki tud segíteni mert itt kevés esélye van annak hogy bárki is normális válaszokat tud neked adni.Ez egy érdekes téma és érdemes lenne foglalkoznod vele.Nem mindenki kap ám ilyen álmokat.Érezd magad megtisztelve.:)
2017. febr. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A lila kő álmomban az álommal való eggyèválást jelentette. Miután megszereztem az álom elkezdett összeomlani, majd írányítani tudtam a fizikai világot.(álmomban)
2017. febr. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Valami kiválasztott lehetsz .
2017. febr. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Dehogyis xD mindenki álmodik színekkel
2017. febr. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bányász leszel!Ilyen egyszerű.
2017. márc. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A kők színei lehet a csakra színeket jelzi, de abból több van mint négy. Lehet meg kéne nézned melyik csakráknak vannak ilyen színei.
2017. márc. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Az álomban a kövek színei lényegtelenek az a lényeg, hogy te azzal a 3 emberrel életed végéig szoros kapcsolatot fogsz tartani.
2017. márc. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!