Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Volt már valakinek hasonló...

Volt már valakinek hasonló álma? Jelent valamit?

Figyelt kérdés
Álomban amikor sétáltam, láttam helyeken megjelenni egy kaszáshoz hasonlító fekete alakot, mire elnéztem és visszanéztem, már eltűnt. Az álmom nem is igazán erről szólt, hanem arról, hogy a volt legjobb barátom és az unokatestvérem "összeszövetkeztek". Nagyon meg vagyok ijedve, mivel a bal szemem szokott remegni és most ez is és elvileg mindegyik halált jelent.
2013. nov. 30. 07:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmiféle fizikai hatása nem lesz az életedre.
2013. nov. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
...
2013. nov. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 gungasam ***** válasza:

Egyszer mindenkinek meg kell halnia...Ezt jelenti.A barátod is meg az unokafivér is és te is meg fogtok krepálni.Egyszer, valamikor.

A bal szemed meg azért remeg mert nem kap rendesen vért, időnként , mikor ilyen hülye gondolataid vannak masszírozd erősen a koponyádat, főként a homlok környékét

2013. dec. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!