Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent álmomban nagyon...

Mit jelent álmomban nagyon nehezen kaptam levegőt?

Figyelt kérdés
Szinte mindig mélyen és jól alszom. Most azonban volt egy különös álmom amire könyvekből nem találok magyarázatot.Régi barátnőmmel(akivel ma már csak telefonon vagyunk kapcsolatban) voltunk valahol, olyan kirándulásféle, pár veszélyes helyszín, valami háznak a kiugró fala, ott vagyok elég magasan.... aután egy szoba ágy, megpróbálok aludni de iszonyatosan nehezen tudok levegőt venni. Erre emlékszem legjobban, sokáig tartott. Megfordult a fejemben,hogy nem asztma mert ott a kifújás nehéz. Minden belégzés kínszenvedés volt, azt hittem megfulladok. Annyira valóságos volt az egész. Aztán elmúlhatott az álom. Most reggel fél 9-kor pihenten, majdnem 10 óra alvás után ébredtem. Mit jelenthet az álmom? Köszönöm előre is a segítséget.
2017. febr. 23. 09:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy valami nyomta a hasadat alvas kozben, pl rafekudtel egy parnara. Neha van h a kulso hatasok beepulnek az alomba. Pl volt h egy szornnyel akmodtam ami bebujik a ruham ala es szet harapdal. Masnap felkeltem es tele voltam pokcsipessel. Vagy egyszer azt almodtam, hogy egy hegyen maszok folfele es a hoban ossze esek es majdnem megfagyok. Mikor felkeltem egy szal poloban talaltam magam egy padlason -10 fokban. Ne kerdezd hogy kerultem oda, en sem tudom, csak szerencsere felebredtem mielott megfagytam volna. Lehet, hogy a te tested is jelzett valami hasonlot. Csak vegul oldalra fordultal es igy mar nem nyomta semmi a hasadat. Mas otletem nincsen. Ha mas jelentesdel bir, idovel rajossz majd.
2017. febr. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!