Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az, hogy álmomban...

Mit jelent az, hogy álmomban hajat vasaltam, de a hajam csak nehezen akart kiegyenesedni? :D

Figyelt kérdés
2010. dec. 12. 11:16
 1/10 anonim ***** válasza:
azt hogy ma elüt egy busz :D
2010. dec. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hogy EMO-s legyél ahhoz sokat kell majd küzdened
2010. dec. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
hogy szar a hajvasalód, vagy nem dugtad be a konnektorba
2010. dec. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
xdd
2010. dec. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
www.ezoterikus.hu-n nézd meg az Álomszótárban a jelentését.
2010. dec. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
énmeg álmomba levágtam a hajam és rohadt szarul nézett ki. na és ez mit jelenthet?:D
2010. dec. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

utolsónak : azt h levágva és meghagyva is szar a hajad

ROTFMMC

2010. dec. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Durva válaszadóid voltak, akik elégedetlenek az életükkel és mérgüket emiatt másokon töltik ki, verjék a fejüket a falba az ilyenek, ne másokat sértegessenek, mert mások sem tehetnek arról ha valaki elégedetlen az életével!

Válaszolni szeretnék, amennyire tudok. Hajaddal álmodni sajnos, szomorúságot jelent számodra a közeljövőben, minél hosszabb a hajad, annál rosszabb számodra. Készülj fel lelkiekben. Minden rossz tapasztalat, amit át kell élned, megértőbbé, alázatosabbá és erősebbé tesz, ahogy mondják: nem az a legény aki üt, hanem aki állja!

2010. dec. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szerintem a válasz annyi csak hogy túl sokat foglalkozol a külsőddel, és mániáddá vált az egyenes haj, szimplán ennyit jelent valószínűleg. pedig a szépség nem minden vagyis én már úgy gondolom szépek nem is léteznek
2010. dec. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Izééékeh11 válasza:
ilyet énis álmodtam már,pedig nincs it hajvasalóm >.<
2011. jún. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!