Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?...

Mit jelenthet ez az álom? Bővebben lent.18+

Figyelt kérdés

Egy kocsmánál voltunk kint a teraszon két barátom és én. Kint ültünk és beszélgettünk. Leraktam az a telefonom és egy tizezrest, kicsit később bementünk piát piát kérni én kint hagytam az asztalon a pénzt és a telefont. Egyszer csak bentről láttam hogy valaki elfut az asztaltól ahol ültünk, gyorsan kirohantunk hogy nem e vitte el a cuccokat. Először a pénzt néztem az meg volt, a telefon viszont nem. Egyből utána futottunk aki el lopta. Hajtottuk pár percig majd elkaptuk egy földes részen, házak nem voltak a környéken. Ott leterítettük a földre és levágtuk a fejét, majd utána beleraktuk a fejét egy üvegbe. Mit jelenthet ez az álom?


HÜLYESÉGEKET NE ÍRJATOK, PÉLDÁUL: TERHES VAGY, BABI NÉNI... ÉS A TÁRSAI!


KÖSZÖNÖM!


2010. máj. 9. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:

HUUuu... ez elég bizarr álom! Az, hogy félted a holmidat és a lopás az FESZÜLTSÉGET jelent.

FEJ - Testtől eltávolított emberfej: támadás átgondolatlan véleménynyilvánítás, felelőtlen ígéretek.

ÜVEG - Minél tisztább, csillogóbb, annál nagyobb tévedés; azt hiszed, hogy átlátsz valamin, jó emberismerőnek tartod magad, tévedéseid nem jegyzed.

2010. máj. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

egy sima duncos üveg volt, hogy mennyire volt tiszta azt nem néztem.


köszi a választ

2010. máj. 9. 14:46
 3/4 anonim ***** válasza:

figyelemre méltó hogy a tolvaj a telefont lopja el és a pénzt ott hagyja.

ellopott telefon, az lehet hogy eltávolodsz az emberektől, elveszíted az emberi kapcsolatokat.

utána a tolvajnak a fejét vágtátok le, és üvegbe raktátok -- itt a legfontosabb kérdés hogy láttad-e a tolvaj arcát, emlékeztet-e valakire.


pl. lehet az hogy valaki el akar szakítani téged egy számodra fontos embertől, de te azt reméled hogy a haverjaid majd segítenek hogy ez ne történhessen meg.

2010. máj. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy féltékeny vagy valakire, akiről azt gondolod, árthat neked/nektek, közétek állhat vagy ehhez hasonló? Előfordulhat, hogy rosszul ítélted meg a helyzetet.
2010. máj. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!