Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban megcsaltam a barátom....

Álmomban megcsaltam a barátom. Mit jelent?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem, azóta is rosszul érzem magam az álomtól. Elmondjam neki vagy ne? Ez az első álmom amiben benne volt.

2017. febr. 27. 09:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez csak egy álom,nem mindig van jelentőségük.
2017. febr. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Kivel csaltad meg álmodban? Ismerősöddel? Ha igen, akkor tényleg vágysz egyébként rá?

Ha csak egy arctalan valakivel, akkor ne érdekeljen. Én is álmodtam már olyat, hogy bántottam a barátnőmet, sőt olyat is, hogy meghalt. (Nem miattam.) Na akkor az éjszaka közepén zokogva hívtam fel, hogy jól van-e. Sose felejtem el, hogy még sírok, aztán felveszi, és akkor tudatosult bennem, hogy álmodtam, és a végén már nevettem. Viszont jól esett neki, mert elvileg annak a személynek az elvesztéséről álmodunk, aki a legfontosabb számunkra.

2017. febr. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

azt jelenti, hogy amitől nagyon félsz, és nem akarod hogy megtörténjen..

vagy az ellenkezője, épen a titkos vágyaidat éled ki az álmodban :)

2017. febr. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én semmiképpen nem mondanám el a helyedben az álombeli megcsalást,s ezzel nem ültetnék az elméjébe kétséget.


Az ok,többféle lehet.Pl.kielégületlenség(Testi,vagy érzelmi),a változatosség utáni vágy,kíváncsiság a mással való szexre,régi szép emlék feltörése,stb.


Értelmes elmében,csak értelmes álmok születnek,de nem mindenki érti azokat.

2017. febr. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Igen,szerintem is az álmok részben megmutatják mi van a szívünkben.
2017. márc. 1. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!