Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bűntudatomnak kéne lenni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bűntudatomnak kéne lenni, hogy álmomban majdnem megcsaltam?

Figyelt kérdés

Fontos azt megemlítenem, hogy nem szoktam más férfiakról ábrándozni és fantáziálgatni.

Ellenben tegnap este egy régi ismerősömmel álmodtam, akit amúgy nem is nagyon kedveltem anno.

Annyira emlékszem, hogy leginkább ő csábítgatott engem, és mindketten tudtuk, hogy szexelni akarunk, de odáig már nem jutottunk el, ugyanis felébredtem.

Mostanában kevesebbet szexelünk a párommal és nem érzek már akkora vonzalmat iránta. Nem is nagyon figyel rám általában, nem érdeklik a vágyaim.

Szerintetek megbocsátható bűn, hogy akaratomon kívül ilyen álmom volt?


2016. nov. 16. 15:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok az őszintétlenség híve, de ez tipikusan annak a példája, hogy mit nem kell elmondani a másiknak. Álom volt, esély sincs rá, hogy a valóságban is megtörténjen.

Viszont legyen intő jel, hogy változtatni kell - itt az ideje egy komoly beszélgetésnek, hogy nem érzed jól magad jelen szituban.

2016. nov. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már ez butaság. Az álmok azok álmok, nem mi irányítjuk őket, és fizikailag semmi sem történt. Rokonnal, tanárral, főnökkel stb is lehetnek erotikus álmaink, sőt olyan emberrel is akit az életben nem is kedvelünk. Felejtsd el annyit mondhatok! :)
2016. nov. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Ez talán még a tini párkapcsokatok rovatba is gyenge,nem hogy a felnőttbe.....
2016. nov. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ebben semmi. Az álom csak álom, semmi jelentősége, én már álmaimban minden nőt megkeféltem, akit csak ismerek, még a rondákat is, akkor is, amikor épp kapcsolatban voltam.

És a csajaim se csináltak ebből ügyet. Amikor szóba került, hogy szoktunk-e másokkal álmodni, simán elmondtam, meg ő is elmondta, röhögtünk egy jót rajta, aztán annyi.

2016. nov. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha az álmaimnak bármilyen következménye lenne, akkor már életfogytiglani (+100 év) börtönbüntetésemet tölteném. Ha egyáltalán lenne hol, mert már világvége álmom is volt nem egyszer.
2016. nov. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Úristen xd hányszor álmodtam már hogy más pasival szeretkezek meg ilyenek. Sőt olyanokkal is akiket nem ismerek :D azért ez sztem már durva hogy ezért kéne bűntudatnak lenni.
2016. nov. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Most viccelsz ugye? Álmodban azzal dugsz akivel akarsz. Ezt nem mi irányítjuk. Ne essünk már át a ló túloldalára. Nevetséges. És ha álmodban kinyírsz valakit akkor lecsuknak? A helyedben többé el sem mernék aludni.
2016. nov. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!