Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az mit jelent ha el akarnak...

Az mit jelent ha el akarnak rabolni álmomban?

Figyelt kérdés

Még réggebben történt, 2016 nyarán Balatonlellén az apartmanban. Mielôtt lefeküdtünk a nõvérem arról beszélt h a félelemre 3 féle képpen lehet reagálni: lemerevedés,erõszakosság(károm_odás is annak számít) meg még vmi, azt már elfelejtettem..én itt azt mondtam h erõszakosan reagálok.


álmom: Egy olyan apartbannak vagyok az eggyik magasabban lévô emeletén, mint amiben voltunk, (legalábbis a folyosó úgynêzett ki, csak meg volt tükrözve) kb.este 10-11 lehetett. Az anyukámmal voltunk a szobában.õ telefonált. én rajzoltam egy darabig, amikor úgydöntöttem, h a folyosón az ajtónk elõtt fogok rajzolni. Ki is mentem, rajzoltam is, amikor közvetlen mellettem megjelent egy ajtó, de még mindig a folyosón vagyok.Kinyitottam, a folyosó további része volt ott. Majd mégegyszer, ugyanaz. Ami_or viszont harmadjára nyitottam ki, akkor megjelent a folyosó végén egy 30-50 közötti bácsi narancssárga rövidujjú pólóban,olyan naciban, amit festõk szoktak viselni,és olyan cipõben. A nadrág két oldalán huzentrógerek lógtak, kb. a combjáig értek,(piros,fekete, v barna volt) és elkezdett felém jönni. Tekintet nélkül nagyon vigyorgott, és engem nézett, elálló fülei voltak, és nagy krumpli orran. Talán egy kicsit pedofíl is volt a vigyora. én rögtön visszavágtam az ajtót. Majd 1-2 mp. múlva kinyitottam újra és addigra már sokkal közelebb lett, láthatóan felém jött. újra vissza akartam vágni az ajtót, de eltûnt(amúgy eddig végig az ajtónk elõtt térdeltem)ês akkor csak ott ültem, egyszerûen nem bírtam semmit csinálni, szószerint nem tudtam mozogni, pedig próbáltam magam tettre bírni, vagy hússzor néztem a kilincsre,pedig csak egy ajtónyitás kellett volna ahoz, h biztonságban legyek az anyukámmal a lakásban. Majd amikor már 6-7m választotta el tõlem(amúgy meg egy jó hosszú folyosórol van szó), akkor lettem tettrekész és próbáltam kinyitni az ajtót, de felébredtem és egy kicsit hallottam magam ahogy azt üvöltöm h: anya. Persze végül nem üvöltöttem, csak épp h kiejtettem, mert közbe ébredtem fel.


Ez az álom mit jelent? Mert érezhetõen amikor álmodtam, az volt hangsúlyban h nem tudok mozogni. Ez azt jelentheti h akkor nekem a félelemre való reagâlásom nem az erõszakosság, hanem a megmerevedés?


12/L



#álom #félelem #elrablás #megmerevedés
2017. márc. 8. 22:06
 1/1 anonim válasza:
62%
Nem tudom pontosan ilyenről még nem hallottam de ha menekúlsz vagy futsz álmodban az azt jelenti jogy valami elöl menekülsz álmodban. Hapedig halálról álmodsz gyökeres változást jelent. Az álmod lehet h ehez kapcsolódik...sajnálom hogy nem tudtam konkrét választ adni.
2017. márc. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!