Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Állandoan menekülök az álmomba...

Állandoan menekülök az álmomban tök mindegy hogy mit álmodok de folyamatosan arra ébredek h meg akarnak ölni vagy bántani és menekülnöm kell. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Ma 4 különbözö hatalmas nagy hülyeséget álmodtam, egyszer görkorcsolyával menekültem Ausztriábol Budapestre oda-vissza, volt hogy krokodilok elöl és amire még emlékszem hogy egy fiu elöl aki rám akart kenni valami büntettet. Évek ota álmodok olyanokat hogy azt mondják akiknek elmesélem hogy ez iszonyat beteges de mindnek a lényege hogy menekülök és meg akarnak ölni.Rettegek álmomban amikor már az arcomba vágja a kardot a gyilkos akkor szoktam felébredni de nagyon félelmetes.Mért ölnek meg folyamatosan brutálisan álmomban? 20 éves lány
2013. jan. 3. 22:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Sokszor használtad a szót, ami a válasz is egyben: menekülsz!

Menekülsz valami elől az életetben, amitől valószínűleg félsz is. Szembe kell nézned vele. Ne menekülj el a problémák elől.

2013. jan. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ezek legnagyobb eséllyel szexuális eredetűek. A kard is egy fallikus szimbólum. A menekülés meg az elkerült szexuális aktusra utalhat. Menekülés a férfiak közeledése elől...


Persze ha van pasid, és minden rendben az ágyban, akkor mást is jelenthet. De szerintem 70% hogy a szex hiánya.

2013. jan. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Van pasim és minden rendben. Ezek az álmok kiskorom ota üldöznek nem most kezdödtek már
2013. jan. 5. 00:56
 4/7 anonim ***** válasza:

Hmm, akkor lehet, hogy valami kevésbé egyértelmű.

Az üldöző "személyek" gyakran a személyiséged egy-egy negatív, vagy általad negatívnak vélt (mert nem biztos, hogy valójában is az) aspektusát jelenítik meg.


Azt is mondják, hogy a stresszel való megküzdéssel is kapcsolatban áll, bár az szerintem gyerekekre nem jellemző.


Hmm fura, hogy gyerekkorod óta jelen van. Szüleiddel minden rendben volt? Nem piáltak, stb?

2013. jan. 5. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jobb szülöket nem is kivánhattam volna. Szoval ez sem oké
2013. jan. 5. 15:20
 6/7 anonim válasza:

Én ezt találtam:

A menekülés álmunkban arra int minket,hogy legyünk elővigyázatosak és óvatosak,mert veszélybe kerülhetünk.

Ha menekülünk valahonnan,vagy valaki elől,az azt jelentheti,hogy valószínűleg félelmeink és/vagy szorongásaink vannak egy fontos ügy miatt,vagy valami bizonytalanná,legyengültté tesz minket,akár tudatos,akár tudatalatti dologról beszélünk. (Álomfejtők Nagylexikona)

De ajánlom neked az agykontrollt,hogy benézhess a tudatalattidba,hogy rájöjj,mi okozza a félelmeidet.

2013. jan. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Biztos sok thrillert nezel.
2017. júl. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!