Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azzal a lánnyal álmodtam...

Azzal a lánnyal álmodtam akibe szerelmes vagyok ez jó?

Figyelt kérdés
Az álom pedig úgy nézett ki hogy lövöldözős játékot(cs 1.6) ot játszottunk, ő az ellenfél csapatban volt és kilőtt.
2017. márc. 11. 22:03
 1/5 anonim válasza:
76%
ha nem fake, akkor kib4szott beteg álom xd
2017. márc. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem fake
2017. márc. 11. 22:48
 3/5 anonim válasza:
Ez teljesen természetes.
2017. márc. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ilyeneket én is szoktam álmodni :D
2017. márc. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 thoomas26 ***** válasza:
100%
Igazából, hogy mit is akar jelenteni az álmod, azt csak te tudhatod, hiszen te is mered legjobban magadat és a helyzetedet. Az álmok ugyanis mindig a saját lelkünk mindenkori állapotának a pillanatképei. A vágyaink, a félelmeink, a fel nem dolgozott élményeink képei, sokszor szimbolikus formában. Hogy azzal a lánnyal álmodsz, teljesen természetes, hiszen szerelmes vagy belé - az pedig az egyik legerősebb érzelem. A kérdés az, hogy miért pont azt álmodtad vele, amit. Ennek több értelmezése is lehet, s mint mondtam, az igazságot csak te tudhatod, érezheted. Talán nem érzed magadat hozzá méltónak, azért lőtt ki a játékban? Vagy pontosan azért, mert ő is szeret téged, s az irántad érzett szerelme oly erős, hogy halálos lövést mért rád vele? Érezned kell, melyik az igazság, ha igazán magadba merülsz.
2017. márc. 12. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!