Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ha az exemmel...

Mit jelent ha az exemmel almodok sokat? Foleg azt latom, hogy a lakas amiben eltunk mashogy nez ki mindegyik alomban.

Figyelt kérdés
2017. márc. 12. 10:14
 1/7 anonim válasza:
Szerintem semmit nem jelent! Biztos sok időt töltöttél vele és az emléke még èlénken él benned! A lakás nem tudom mit jelent.
2017. márc. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 thoomas26 ***** válasza:
Még kötődsz az exedhez, szíved szerint még sokféle élményben részt vennél vele.
2017. márc. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ez igaz, nagyon szeretem. De nem lehet hogy az almok azt jelentik higy meg o is vagy hogy egyszer ujra egyutt leszunk?
2017. márc. 12. 11:52
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem jelent semmit. Napközben sokszor eszedbe jut, így álmodban ezt dolgozza fel az agyad. Majd ha már nem foglalkozol vele ennyit, akkor nem fogsz ennyit álmodni róla.
2017. márc. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 thoomas26 ***** válasza:
Valóban elképzelhető, hogy még ő is sokat gondol rád, s ez a feléd küldött energia megjelenhet az álmaidban. De ezt igazából neked kell tudnod, érezned. Mint ahogy azt is, hogy lenne-e értelme újrakezdeni. Mérlegelni érdemes, hogy mi volt az a probléma, ami a szakításhoz vezetett, s hogy nem jönne-e elő újra? Hiszen akkor jobb inkább tovább lépni.
2017. márc. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
O kiabrandult belolem elvileg, de valahogy nem tudom elhinni, hogy csak ugy eltemetett marol holnapra. Sokszor ram jon a siras es ez altalaban egybeesik azzal, mikor utolag kiderul, hogy a baratnojevel osszejott, vagy programozott. Megereztem es sirtam.
2017. márc. 15. 14:54
 7/7 thoomas26 ***** válasza:
40%
Az, hogy így megérzed az ő gondolatait, aktuális lelki világát, jelzi, hogy erős szál fűz benneteket össze - "egy hullámhosszon vagytok", ahogy mondani szokás. Legalábbis annyit mindenképpen jelent, hogy te még nagyon kötődsz hozzá érzelmileg. Ha tényleg kiábrándult belőled, jöjj rá az okára, s gondolkodj el rajta. De egyet mindenképpen mérlegelj: lenne-e értelme újrakezdeni? Ha nem, engedd el, s emelt fővel lépj tovább. Ugyanolyan értékes egyénisége vagy az Univerzumnak, mint ő vagy mint bárki más - ne rendeld alá magad senkinek. Ha tényleg nincs jövőtök (amit neked, esetleg nektek kell érezni), akkor engedd el őt érzelmileg, lépj tovább, éld tovább az életed nélküle, de boldogan. S akkor nem lesznek ilyen álmok sem többé.
2017. márc. 16. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!