Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ennek az álomnak mi lehet a...

Ennek az álomnak mi lehet a magyarázata? Nem tudtam eldönteni, hogy álmodok vagy nem. (többi lent)

Figyelt kérdés
Este eléggé nehezen aludtam el , mivel kissé rosszul éreztem magam. Reggel korán kellett kelljek , hogy időben elkészüljek, így kevés időm volt aludni. Azt álmodtam , hogy egy sötét, nyirkos térségben vagyok, egy zárt szobában. Rajtam kívül egy ember volt a szobában , de rá egyáltalán nem emlékszek csak arra , hogy nem voltam egyedül. Egy jós kártyát tartott elém , amiből bal kézzel kihúztam egy lapot. Amit húztam az egy sötét lap volt, amin az ördög és az Isten volt, az ördög csábítóan mosolygott , csak egy ideig bámultam , észre sem vettem , hogy telik az idő , majd azaz ember akivel voltam választás elé állított, hogy melyiket választom. A válaszon gondolkodnom sem kellett , az Istent választottam, de a háttérben még mindig ott volt az a sötét alak , aki az Ördög volt és továbbra is csak mosolygott. Nagyon rémisztő álom volt, reggel gyorsan le is írtam részletesen , hogy semmit ne felejtsek el belőle. Szerintetek ennek az álomnak milyen jelentései lehetnek? Az álmom negatív volt, még akkor sem nyugodtam meg amikor tudtam , hogy jól választottam. Válaszokat előre is köszönöm

2017. márc. 3. 08:33
 1/3 anonim válasza:
Szerintem csupán annyit jelent, hogy nagyon félsz a gonosztól, a gonosz erőktől. Pedig felesleges, önmagukban semmit sem érnek. Talán azért félsz tőle ennyire, mert bizonytalan vagy magadban, vagy rossz vmiért a lelkiismereted.
2017. márc. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors választ
2017. márc. 3. 08:49
 3/3 anonim ***** válasza:

Az ördög reklámja kiválló!

A bosszúból gyilkolónak kéjes kielégülést ígér,amit sosem ér el.

A megcsalónak boldogságot ígér,de csupán rövid örömöt,és hosszú lelkiismeretfurdalást(plusz nem ritkán nemibetegséget)szerez.

A tolvajnak létbiztonságot,helyzete feletti uralmat ígér,de helyette rettegést ad a lebukás veszélye miatt,s a félelem kezd uralkodni felette.


A gonoszság olyan mosollyal jár,amely elámít.

2017. márc. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!