Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az alábbi álom?

Mit jelent az alábbi álom?

Figyelt kérdés
Abban az abeceben voltam, ahol nap mint nap vásárolok. Annyiban különbözött a valós abecetol hogy egy óriási raktár helység is tartozott hozzá, természetesen élelmiszerekkel volt tele. Miután kiléptem ebből a helyiségből, az ábécé bejáratánál összefutottam két helybéli távoli rokonommal, akikkel manapság a kapcsolatom nem több egy koszonoviszonynal. Arra lettem figyelmes, hogy mellettük egy kis plussmaci van a földön,és egy szürke szakalka van rajta. Felvettem, és fekete filctollal egy telefonszám volt ráírva, melyből annyi rémlik, hogy 0630-al kezdődött és olyan hosszú volt, mint az amerikai filmekben, tehát nem egy megszokott magyar telefonszamrol beszélünk.Miutan kb egy percig csak néztem és nem tudtam hová tenni, kié lehet a telefonszám, kiléptem az abecebol. A rokonok csendben nézték ezt végig, semmit sem szóltak. Miután kileptem az abecebol, elindultam a buszmegálló felé, ahol mindennap megfordulok, nem messze van az abecetol, ott egy lila kiránduló buszra szallt fel több tíz ismerős ember. A buszra felszallva ért véget az álmom.

2017. márc. 13. 11:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Ekszeszájszbúk
2017. márc. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Eléggé rázós lehetet szegényke! De amikor felébredtél milyen érzésed volt, féltél, meg voltál zavarodva? És mihez tudnád te ezt a látomásodat milyen veled történt eseményhez tudnád te fűzni?
2017. márc. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Minek fontos a jelentése,hiszen az agyunk csak a meglévő infók alapján rakja össze az álmokat azok kombinálásával.Az álmokat viccesen hangzik,de az étrended nagyban befolyásolja.
2017. márc. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Dejevum van abc0630al itt leveleztem :)
2017. márc. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az kemèny dejavu lehetett.
2017. márc. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!