Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Halott nagymamámmal álmodtam,...

Halott nagymamámmal álmodtam, mit jelenthetnek az alábbi dolgok?

Figyelt kérdés

Nem rég halt meg, körülbelül 2 hónapig nem tudtam vele álmodni, de 1 hónapja viszont folyamatosan. Érdekesség, hogy soha nem szólal meg, mindig csak nagyon kedvesen mosolyog, mintha láttatni akarná, hogy jól van. Ami miatt kiírtam ezt a kérdést, az igazából ma történt.

Volt, hogy azt álmodtam, mama ül keresztszüleimnél az ebédlőben egy széken, mi pedig körülötte és eszegetünk, beszélgetünk. Az érdekesség az, hogy én nem tudtam, hogy igazából ahol ült, mindig is az volt a helye.

Az is furcsa, hogy sosem szólal meg, mindig csak mosolyog.

Volt még egy nagyon érdekes álmom, ahol ouija táblával álmodtam, hogy őt idézzük meg. Nem féltem egyáltalán, sőt, mikor megjelent kifejezetten boldog voltam, hogy beszélhetek vele - bár itt se szólalt meg. Ami még furcsa volt, hogy egy szempillát dobott a tábla közepére.


Nagyon hiányzik a mamám és tudom, hogy ilyenkor hajlamos az ember mindenbe belemagyarázni valamit, de ezek számomra akkor is nagyon érdekesek.


Aki tudja a megfejtést, jelentkezzen! :)



2017. jan. 25. 18:53
 1/3 anonim válasza:
Szia! Tegnap képzeld, én is álmodtam az elhunyt nagypapámmal, és ő sem szólalt meg csak mosolygott. Sajnos nem tudom, mit jelenthet, pedig már régóta meg szeretnék tanulni álmot fejteni. :) Nem hinném, hogy többet tudnék, mint te. Elnézést mégegyszer, hogy csalódást okoztam.
2017. jan. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Bildiko83@ válasza:
Szia. Ajánlom Krúdy Álmos könyvét.
2017. jan. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hello!

Én sem vagyok nagy álomfejtő, de sokszor ki tudom következtetni ebből abból, hogy egy-egy álom mit is jelenthet.

Szoval én azt mondanám (és az 1. válaszolónak is), hogy ezzel a nagyid/nagypapád azt akarja veled tudatni, hogy jól van, ne aggódj érte és engedd el.



remélem tudott segíteni


az Inkvizítor

2017. febr. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!