Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mitől keletkezik ez az érzés...

Mitől keletkezik ez az érzés alvásparalízis közben?

Figyelt kérdés
Vannak az alap halucinációs és bénulós dolgok de emellett 2-szer egymás után olyan érzés volt bénulás közben, mintha valami a tüdőmet fokozatosan összepréselné. Ilyenkor alig kapok levegőt. Veletek volt már ilyen, mitől alakul ki ez az érzet?
2017. márc. 15. 16:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, nekem olyan volt mintha rajtam térdelne valaki. Szerintem a takaró súlyát érzékeljük, ilyen vacakul. Vagy arra is gondoltam, hogy a félelemtől kapkodva vesszüka levegőt vagy a vérnyomás megy fel.
2017. márc. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én alig kaptam egy idő után levegőt, majd hirtelen normálisan tudtam szuszogni, aztán megint fokozatosan nem kaptam levegőt
2017. márc. 15. 18:33
 3/3 anonim ***** válasza:
A hallucináció minden érzékszervünkre "kihathat", tehát nem csak látásra vagy hallásra. Érezhetsz, ízlelhetsz és szagolhatsz is hallucinációt mivel az egész az agyban játszódik le. Vagy fulladhatsz is akár. De egyik esetben sem lehet tőle bajod, mivel ekkor csak az agyad érzékel tévesen, az egész nem valódi. Persze tudom ez nem megnyugtató, mert az érzet valódinak tűnik. :(
2017. márc. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!