Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Lehetséges újra és újra...

Lehetséges újra és újra ugyanavval a személlyel álmodni akit tényleg nem ismerek?

Figyelt kérdés
Egy éve tart ez, van egy fiú aki néha feltűnik az álmaimban, mindig tisztán emlékszem az arcára, pedig biztos nem ismerek senkit aki így néz ki. Ha "idegennekkel" álmodok, az max egy álom erejéig tart, de ez nem, nagyon furcsa. Általában nem történik semmi, csak együtt megyünk a vonaton, vagy bolyongunk a városban mintha keresnénk valamit, a legutóbbi álmomban egy hotelszobában feküdtem, valamiért nagyon szomorú voltam és ő ott ült mellettem és simogatta a fejemet, játszott a hajammal. Sosem beszélünk. Amióta tartanak az álmok folyton melankolikus érzés kerít magába, rossz ekdvem van, nem érdekel semmi. Szerintetek ez lehetséges? Mit jelenthet?

2017. márc. 16. 17:55
 1/3 thoomas26 ***** válasza:
Nagyon is lehetséges. Ha tényleg nem köthető jelen életedben senkihez, akkor nagyon valószínű, hogy álmaid szereplője olyas valaki, akihez az előző életedben komolyabb érzelmi szál kötött össze. Talán egy beteljesületlen szerelem. A lelked vágyódik utána, ezért álmodsz vele sokszor.
2017. márc. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Fish1 ***** válasza:
Vagy még csak ezután fogsz vele találkozni.
2017. márc. 17. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ő az álmaid fiúja.


Nagy valószínűséggel nem létezik úgy,amint megálmodtad.

Talán létezik hasonló,akit,talán egy villanásra láttál valahol,-de a minden egyéb,csak az álmaidban létezik.(Tulajdonságai,hozzád való viszonya.)

2017. márc. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!