Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ha azt álmodtam,...

Mit jelent ha azt álmodtam, hogy leszbikus vagyok?

Figyelt kérdés
Este azt álmodtam , hogy elraboltak és egy szobában smároltam egy ismeretlen lánnyal . Lehet ennek valami jelentősége ?

2017. márc. 21. 21:47
 1/6 anonim válasza:

Az álmokat két féle képpen (?) lehet értelmezni, két feltevés létezik,hogy melyik helyes, nem tiszta:


1. Az álmunk a vágyainkat vagy a tudat alatti vágyainkat "testesítik" meg. Esetleg a feldolgozatlan élményeket.


2. Az álmunkban minden szereplőt a mi agyunk mozgósít és ruház fel tulajdonságokkal, ergo minden szereplő mi magunk vagyunk másféle alakban. Ez kicsit érthetetlen, az értelmét max. mi fejthetjük meg.


Vannak leszbi hajlamaid?

2017. márc. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vagy vannak ilyen hajlamaid tudat alatt, vagy csak simán "rosszat" álmodtál. Nem kell neki nagyobb jelentőséget tulajdonítani, csak egy álom.
2017. márc. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Minden férfiban,és nőben van férfi,és női hormon is.Ennek megfelelő aránya határozza meg a nemiséget.


Bizonyos hatások az arányokat összezavarhatják.

2017. márc. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Semmi különöset nem jelent. Lehet, hogy egyszerűen kíváncsi vagy rá, milyen lehet lánnyal. Nem feltétlen homoszexuális hajlamot jelent.
2017. márc. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Jesszus dehogy is! Nem kell leszbinek lenni hogy ilyet álmodj. Ez azt jelenti hogy nem feltétlenül a saját nemeddel kapcsolatban de egyéb nem megélt szexuális vágyaid vannak ahogy már elöttem mondták
2017. márc. 23. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
(Bocs folytatom) ahogy már elöttem mondták te magad vagy és olyan tulajdonságokat vagy bátorságot szeretnél suexuális téren amilyen az álombéli partnered.
2017. márc. 23. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!