Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Milyen álom ez? Azt álmodom...

Milyen álom ez? Azt álmodom hogy beleesek egy gödörbe és hirtelen felébredek!

Figyelt kérdés
2010. máj. 11. 19:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Elnyomod a szívedet, vagy nem kapsz levegőt. Ez olyan fiziológiás álom.
2010. máj. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A felébredés azért lehet, mert nagyon megijedsz és ez "észhez térít". A gödör nem tudom, hogy került oda. Visszatérő álom, vagy csak egyszer volt?
2010. máj. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
többször volt már
2010. máj. 11. 19:41
 4/7 anonim ***** válasza:

Ilyet én is szoktam álmodni, de én nem csak gödörbe esek bele, én szoktam lelépni lépcsőről, vagy egyszerűen csak kificamondik a bokám (álmomban), akkor megrázkódok és mindig felébredek :)

De nem tudom, hogy mitől van.

2010. máj. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

amit te érzel azaz un. zuhanás efektus, amit nagyon sokan átélnek, csak más-más formában. (valaki szakadékba zuhan, valaki gödörbe mint te, s van aki csak úgy zuhan, én is átéltem már, hát nem egy kellemes érzés).

Mindenesetre abba biztos vagyok, -az első válaszoló ellen érvelve-, hogy ez nem fiziológiás, az tény, hogy érhetnek ingerek, affektusok az ágyban, de ez egy olyan gyakori álom jelenség, hogy nem hiszem , hogy mindegyik apalja egy külső behatás, szerintem ezt az álmot az elmeműködés talaján (és természetesen éplélektani talajon) kell vizsgálni.

Természetesen én nem vagyok hiteles forrás, lehet amit ide leírtam, az mind baromság, de ebbe biztos megtalálod amit keresel: Sheila Lavery: A gyógyító alvás

2010. máj. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2010. máj. 17. 18:56
 7/7 anonim válasza:
ZUHANÁSNÁL mindenki felébred
2010. jún. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!