Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nagyon nagy hatással volt rám...

Nagyon nagy hatással volt rám egy álom, mit jelent ez?

Figyelt kérdés
Amióta felkeltem, csak ezen tudok gondolkodni. Olyan mintha ebben az álomban komolyabb, mélyebb érzéseim lettek volna, mint a való életemben. Az egész félhomályban játszódott. Szóval álmomban belekerültem a The Walking Deades sorozatba. (Már régen néztem, és akkor is csak pár részt.) Egy kis csapatommal (amiben volt valami barátom, de nem foglalkoztunk egymással) rátaláltunk egy másik, nagyobb és nagyon barátságos közösségre. Ők egy biztos helyen éltek. Már a legelső pillanattól kezdve mindenki ment amerre látott, beszélgetett valakivel. Engem felkarolt egy fiú, vele voltam pár hónapon keresztül. Egymásbaszerettünk. Nagyon megható pillanataink voltak az álom során. PL. mikor valami halál közeli élmény után odafutottunk egymáshoz és egyszerre mondtuk ki, hogy szeretlek. Mindenkinek könnybe lábadt a szeme körülöttünk, még nekünk is. Egy idő után valamiért el kellett hagynunk azt a helyet. Nagy robbanások, sikolyok. Mikor mi is elkezdtünk menekülni, szóltam neki, hogy beszélnünk kell. Elmondtam, hogy belé szerettem, és hogy nem akarom elveszíteni. Ami szintén nagy nyomot hagyott bennem. Tulajdonképpen, így semmi izgalmas nincs benne. Így nem tudom átadni. Ezt érezni kell, de borzasztóan szerettem és fájt, hogy vége lett az álmomnak, mert felébredtem. Végig csak azon gondolkodom, hátha ma este ezt tovább fogom álmodni. Miért hat rám ennyire?
2017. ápr. 5. 15:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Tombolnak a hormonok.
2017. ápr. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nekem is volt már olyan, hogy álmomban teljesen "élethűen" szerelmes lettem egy lányba, akit soha nem láttam még előtte. Esetleg lehet, hogy valamikor futólag láttam az utcán és megmaradt a tudatalattimban. Vagy az elmém kreálta. Mindenesetre borzasztó volt felébredni, hiszen olyan szeretetet éreztem viszonzottan, amit talán még az életben sem soha.


Érdekes... :)


Persze akár azt is bele lehetne beszélni, hogy párhuzamos univerzum, meg ilyenek. :)

2017. ápr. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 thoomas26 ***** válasza:
92%

Azok az álmok, melyek kifejezetten nagy hatással vannak ránk, mindenképpen az álmainknak egy különleges típusát jelentik. Általában az emlékeinkben is nagyon sokáig megmaradnak. Reggel kifejezetten szomorúak vagyunk, hogy véget ért (pozitív álom esetén), s majdnem úgy érezzük, hogy tényleg valóság volt.

Lehetséges, hogy több köze van a valósághoz, mint gondolnánk - ezért ennyire elsöprő erejű. Ilyenkor az álombeli szerelmi partnerünk elképzelhető, hogy egy olyan valóságban is létező lélek, akivel előző életünk vagy életeink során meghatározó kapcsolatunk volt. Nem csoda hát, ha a felbukkanása felzaklat bennünket, még ha jó értelemben is. Az álombéli körülmények persze már lehetnek általad kreáltak is.

Persze nyilvánvalóan annak is megvan az oka, hogy miért pont akkor jön egy ilyen álom, amikor jön. Talán jelezni akar valamit, talán ráébreszteni akar valamire, talán egy jelenleg a lelkedben zajló folyamathoz kötődik.

2017. ápr. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!