Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az álmom? Régen...

Mit jelenthet az álmom? Régen volt egy furcsa álmom amitől mai napig nem tudok szabadulni és sokszor eszembe jut annyira nagy hatással volt rám a mai napig!

Figyelt kérdés
Amikor ezt álmodtam még élt édesanyám csak utána rá pár évvel halt 2002 ben szóval ez sem befolyásolhatta!Az álmomban anyámmal sétáltam boldogan egy dombon amin szép zöld volt a fű és fújta a szellő olyan szépen meghajlott a szellőtől és egy kitaposott úton sétáltunk kézen fogva majd az útnak vége szakadt és egy szakadék előtt álltunk ami nem volt túl mély a szakadékban elkorhadt fák voltak én lemásztam és egy falu szerűségbe értem,de anyám már nem volt velem!Ekkor körbenéztem,emlékszem nyár volt sütött a nap!(ez azért fontos,mert soha nem álmodtam olyat amiben nappal lett volna!)A faluban semmit nem láttam csak egy négy cölöpből álló valamit aminek nád volt a teteje és egy család állt alatta a kisfiúra emlékszem sötét keszekusza haja volt és szép kék szeme,furcsa roncsosféle ruhát viseltek.Ekkor én rajtam iszonyatos fájdalom lett úrrá azt hittem bele halok a fájdalomba ami a lelkemből jött és ekkor elkezdtem űvőlteni szinte őrjöngeni azt,hogy Conan,Conan,Conan és észre vettem,hogy már a szívemből jön a hang ahogy Conant szólítom!És ekkor a semmiből jött egy köd vagy valami füst szerűség és kilépett Conan a barbár én odaszaladtam hozzá és megöleltük egymást majd elszállt minden fájdalmam!Erről a Conan kinézetű fickóról sokat álmodtam már,de ki lehet ő?Vagy mit jelent az álmom?

2014. aug. 16. 17:21
 1/5 Yoni03 válasza:
Milyen nemű vagy?
2014. aug. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Erikamami válasza:
Egyszer álmodtad, vagy többször is? Vissza térő álom? Akkor lehet az előző életedből is!
2014. aug. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
39 éves nő vagyok,egyébként a pasival sokszor álmodom mármint aki olyan külsőre mint egy barbár magas nagydarab izmos fekete keszekusza vállig érő haja van hasonlít a Conanra de nem az Arnold féle Conanra hanem amik a képregénybe vannak.
2014. aug. 21. 17:00
 4/5 Erikamami válasza:
Én azt gondolom, hogy előző élet álom lehet, de megmondom őszintén nem értek hozzá annyira, csak amit olvastam róla, mert én hiszem, hogy többször születünk vissza. Ha esetleg érdekelne a téma keressél könyveket erről és vannak olyanok is akik hipnózissal vissza tudnak vezetni téged az előző életekbe. Én személy szerint még nem próbáltam, de van olyan is akit ismerek hogy tenyérből is tud előző életekről mondani dolgokat. A horoszkópokból is lehet következtetni rájuk. Ajánlom neked Horváth Andrea asztrológus könyveit!! Nagyon jók és érthetően ír minden könyvében. Én már mindet el olvastam, van amit többször is!! :) Pl: a Karma és reinkarnációt már háromszor olvastam ki. De van a Karma és Életfeladat c. könyve azt mos másodszor olvasom. A legszebb könyve pedig az Angyalok tánca. Ezekből a könyvekből szerintem sok mindenre választ kaphatsz! Majd el felejtem még van az Álmok könyve is!!
2014. aug. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Erikamami válasza:

[link]

Esetleg itt is választ kaphatsz!!!

2014. aug. 25. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!