Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Egy álomban 3 különböző...

Egy álomban 3 különböző helyen, más személyekkel álmodni, minek a jele? ( ( leírás alább! ) )

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nos, egyik éjszaka történt, hogy mélyálomban először magamat láttam, ahogyan az úttested sétálgattam édesanyámmal, és közben ilyen nagy köveket láttam, térköveket talán. És azokon voltak pénzérmék, de régi pénzérmék, nem tudom milyenek. Megemlítettem anyámnak, hogy nézd miket találtam, és elmentünk egy numizmatikushoz, aki dollár nemben mondta el a érmék értékét, amolyan 900-960 dollár között. Utána kimentem tovább keresgélni, és ennyi.


Aztán hirtelen gyerekkori otthonomban találtam magamat, ahol elkezdtek beáramlani a darazsak, az egész lakást ellepték, én meg kiáltottam szüleimnek jöjjenek, mert megcsípnek a darazsak, egy meg is csípet, de közben anyám meg pánikolt, és szólt apámnak, hogy űzze ki a darazsakat. Nekem adtak ecetes borogatást stb, és ennyire emlékszem ebből.


A harmadik meg érdekes álom volt... Tavaly december környékén szakítottam exemmel, elég csúnyán összevesztünk. Azóta nem beszéltünk egymással, viszont álmomban skype-n egyik este írt nekem, és beszélgettünk, azt beszéltük hol rontottuk el, mi volt a baj, közben azon voltunk, hogy bocsánatot kérjünk egymástól, és hogy nekem hiányzik, és ő is hiányzik nekem. Ennyire emlékszem ebből is.


A kérdésem: mit jelentenek ezek az álmok? Bírnak valami jelentéssel? Ha igen, mit jelentenek? Vagy csupán csak álmok, melyeket nem kell komolyan venni? Válaszaitokat előre is köszönöm!


25/F



2017. ápr. 5. 16:20
 1/3 thoomas26 ***** válasza:

Az álmok mindig jelentenek valamit, bár annyira komolyan természetesen a többségét nem kell venni. Az álmaidban mindig a mindenkori lelkiállapotod elevenedik meg, amit szeretnél, amitől vélsz, a traumáid, a vágyaid kerülnek ilyenkor felszínre - akár szimbolikus formában is. A lelked ilyenkor üríti és oldja a benned lévő feszültségeket. Mivel saját magadat te magad ismered a legjobban, egyedül te vagy a legteljesebben tisztában a benned zajló érzéseket, érzelmeket, a veled történt dolgokat illetőlen, ezért az álmaidnak jelentését mindig te magad tudod a legtökéletesebben megfejteni.

Az álmodban történtek alapja lehet már megtörtént esemény is, vagy az elméd által kreált. (Ezt persze könnyű tisztáznod magadban.) A jelentésére pedig neked kell ráérezned, ha alaposan elmélyedsz magadban.

Egyébként nem gondolnám, hogy e három álom összefüggésben állna egymással. Valószínű 3 különböző benned kavargó feloldódásra váró érzelem megnyilvánulásai ezek.

2017. ápr. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod 1-es, igazság az, hogy kissé megviselt engem az exel való szakítás, és lehet, hogy még mindig úgymond nem sikerült teljesen, 100 százalékosan ezt megemésztenem, mert még mindig picit néha hiányzik, viszont már menthetetlen a kapcsolatunk, szóval valamennyire túltettem magamat rajta. Szüleim is hiányoznak, mivel több ezer kilóméterre innen vannak ahol vagyok, és amit te írtál, ezek az érzések foroghatnak bennem, de remélem idővel megbirkózok velük!
2017. ápr. 5. 19:07
 3/3 thoomas26 ***** válasza:
Szívesen, és örülök, hogy meglátod az összefüggéseket - jó irányba haladsz.
2017. ápr. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!