Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Történelmi személyekkel...

Történelmi személyekkel álmodom. Miért nem álmodok rendes álmot?

Figyelt kérdés
általában olyan álom van hogy építek valami híres épületet,vagy katona vagyok szabadságharcos,és híres történelmi emberekkel találkozom.általában egyszerű ember vagyok.miért álmodok ilyet?és mikor leszek nagyúr az álmombam?

2013. febr. 15. 19:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek olyanok, hogy rendes álmok. Minden álom az alvás közbeni eseményfeldolgozás, csak más csomagolásban. Minden álom úgy rendes ahogy van.
2013. febr. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azért álmodsz ilyeneket, mert te elhivatott vagy. A nevedet lellene megváltoztatni, mert így összekeverhetnek valami paraszttal.
2013. febr. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Milyen híres építményeket?Kik azok a híres emberek?Melyik ország szabadságharcosa?Ha az empire state buildinget építed,ha amerikai katona vagy szabadságharcos,ha például Brad Pittel vagy George Washingtonnal találkozol az álmodban,akkor te csak sok amerikai filmet nézel,sokat foglalkozol az amerikaiakkal...
2013. febr. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Hitlernek épitettél már? xD
2013. márc. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is elég sokszor van hogy egy történelmi korba kerülök álmomba és egy ojan apró vagy hihetetlen nagy eseményeket élek át amikről addik nem is hallottam. De mikor felkelek utána olvasok és tényleg írják hogy volt .


Ajánlom a témában Remete Farkas László magyar író Álom és valóság című könyvét

2022. aug. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A som tuggya, miért olyan C tipusúak a kérdéseid? Bárgyuk, erőltetettek tudálékosak, és süt belőlük a butaság
2022. aug. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!