Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez a rémálom?

Mit jelenthet ez a rémálom?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az éjszaka borzalmasat álmodtam. Pontosabban nagyon ijjesztő és vészjósló volt. Kirándulni mentünk alvós vonatban a családdal(a szüleim, a húgom és a párom),de a párom nagyon nyugtalan volt. Mikor megérkeztünk a fürdőbe mindenki boldog volt, minden jól indult. Egyszer csak, miután felvettem a fürdőrucit, nem találtam a páromat. Ordítottam és sírtam, mindenhol kerestem. Végül repültem, és fentről próbáltam megkeresni, de sehol se volt. Úgy lett vége, hogy egy nádas helyen egy fekete madár úgy nekemjött. Mit jelenthet vajon?

2017. ápr. 7. 07:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Azt jelenti, hogy úgy feküdtél le aludni, hogy kevés volt benned a B1 vitamin.


Kezdd el szedni, és elmúlnak a rémálmaid.

2017. ápr. 7. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Utánanéztem mit jelent ha madárral álmodunk: Az álomfejtők szerint madárral álmodni férjhez menést,(huhaa :D lehet ezért volt nyugtalan a párod) álomban repülő madarakat látni, sikeres életet jelent.


Vonatról álmodni:

Távolra mutató célok foglalkoztatnak. El fogod érni célodat, de ne tekints közönnyel azon történésekre, emberekre sem, akikkel utad során kapcsolatba kerülsz.


Strand álomban:

Télen, rossz idõben: egyszerû vágyakozás. Strandon szorongást érezni, kényelmetlen helyzetbe kerülni: szexuális bizonytalanság. Strandruhában társaságban megjelenni: szégyenkezés, titkod kitudódik régi feljegyzés.


fürdőruha álomban:

titkodról szeretnéd, ha kiderülne


Ha álmunkban repülünk, azt jelzi, hogy szabadok szeretnénk lenni, több szabadságra vágyunk, fel akarjuk szabadítani magunkat valami alól, de azt is képviselheti, hogy egy adott problémára felülről szeretnénk ránézni, vagy már szeretnénk felülemelkedni rajta.

2017. ápr. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 cnp válasza:
100%

Elöző nagyon szakszerüen kifejtette. En annyit irtam volna, hogy ragaszkodsz a parodhoz, szorosabbra szeretned fogni a dolgot :)

Sok szerencset! :)

2017. ápr. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen...azt nem jelentheti vajon, hogy előlem menekülne átvitt értelemben-hogy keresem mindenütt és nem találom?
2017. ápr. 18. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!