Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rémálmok, szorongás? Mit tegyek?

Rémálmok, szorongás? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nos próbálok rövid lenni és érthető de az nekem nehéz lesz. Szóval mostanság (körülbelül augusztus óta) rémálmaim vannak és nem érzem magam "túl fényesen". A barátaimnak is fel tűnt, hogy nagyon keveset beszélek kerülöm a társaságot. És ez igaz, szinte már félek az emberektől. A barátaimmal elbeszélgetek de őszintén, úgy mondván nem érdekelnek már. Imádtam rajzolni, barátokkal lógni, néha focizni. De már szinte semmi. Hazaérek és vagy fekszek vagy próbálok tanulni. Nos igen a tanulás. Egyre nehezebb. Oké ez persze természetes de ha eddig mindig 5-t kaptam most pedig 4-k és egyre gyakrabban 3-k akkor szerintem valami nem oké velem. A rémálmok szinte mindennap kísértenek és próbáltam már teát, kenőcsöt, nyugtató zenét. Nem jött be. A szorongás. Igen. Nem tudom ezt annak-e lehet nevezni de szinte félek kimenni a házból. Úgy érzem ha meglát valaki rögtön kiröhöghet és megszégyeníthet, stb. Buszra szállás, boltban vásárlás semmiképpen ne megy. Rettegek közben, pedig hamarosan muszáj lesz naponta buszoznom. Egyszer volt egy elég, hát, durva 'élményem'. Tesin hirtelen nagyon rosszul lettem és muszáj volt kimennem a mosdóba. A mosdó fele elkezdtem nagyon durván szédülni és hát ezt más, hogy nem tudom leírni. Neki mentem párszor a falnak az tuti. Mikor beértem, leültem, megmostam az arcom de nem mólt el a rosszul lét. Hánytam. (Fúj, bocsánat, hogy ezt így leírom.) Továbbra is szédültem ittam. Nem tudom pontosan mi történt, mintha 5 percig nem lettem volna magamnál. Először ugye ültem, majd pislantottam a padlón feküdtem. Nem tudom sajna mi történt? (Sajnálom. Tudom értelmetlen.) Mikor visszamentem a tanárnő leszidott szóval szédülve még futottam de ez mindegy. Senkinek nem szóltam az esetről. Remélem a lényeget sikerült összeszednem és egész értelmes lett. 14/L Köszönöm, hogy végigolvastátok, és köszönök minden kedves kommentet!

2017. ápr. 6. 21:46
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!