Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi lehet a szerepe az általáno...

Mi lehet a szerepe az általános iskolám ebédlőjének az álmaimban?

Figyelt kérdés
Többször visszatérő álom, hogy az általános iskolám ebédlőjében vagyok, hol közeli, hol távoli ismerőseimmel. Mindig valamilyen rendezvény van,sosem tudom meg épp milyen,közben mindig eszünk három fogást. A többi kép szinte halovány az álmaimban, ez az erős, hogy rögtön felismerem, az ebédlőben vagyok,ami fel van díszítve. Esetleg valamilyen közelgő eseményre utalhat az álom?

2017. ápr. 9. 16:58
 1/3 anonim válasza:
Nagy valószínűséggel semmiféle közelgő eseményre nem utal ez, hiszen többségünk nem lát a jövőbe. Szerintem csak arról van szó, hogy annak idején nagy benyomást tett rád valamiért az az ebédlő, vagy sok fontos rendezvény volt ott, ezért most ezek visszatérnek az álmaidban.
2017. ápr. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Általános iskolában volt sok esemény ott,meg egyszer voltam ott egy lagziban. De ezekre nem gondolok egy percet sem,szóval ezért furcsa,hogy ez a helyszín az álmaimban nagyrészt mostanában.
2017. ápr. 10. 01:52
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyetértek,az előző hozzászólással.


Valamiért vágysz gyermekkorod iskolai ünnepségei hangulatára.Hiányzik valamiért.

2017. ápr. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!