Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelentenek ezek az álmok...

Mit jelentenek ezek az álmok és látomás?

Figyelt kérdés

1. Egyszer, amikor lefeküdtem az ágyamba, hogy aludjak, még nem aludtam el, hanem feküdtem és gondolkoztam. Egyszer csak bevillant elém egy kép, amin egy elhagyatott épület belseje volt, és a kép egy nyitott ablakra zoomolt rá, ahogy a tépett fakó sötét fukszia függönyét fújja a szél. Odakint vihar volt, és egy nagyon hangos villámcsapást hallottam, és láttam is. Mintha az egész szobát megvilágította volna egy vaku.

Ez idén télen volt, vagy tavasszal, már nem emlékszem.


2. Kb. szó szerint tudnék idézni a nem túl régi álmaimból -2013-nál előbbieknél nem tudtam akkoriban sem-, viszont van pár, amit igazán furcsállok...

- A bejárati ajtónkban állt Stephanie a Lazy Townból, és azt mondta nekem: ,,A dögség utáni vágy halált okoz."

- Az általános iskolai tornatermünkben egy barátnőm ezt mondta, miközben előttünk elment egy általános iskolai osztálytársunk: ,,Látod, még az is szeret minket, aki a halálunkat akarja."

- Egy álmomban pár rövidke percre egy nagyon magas rangú náci voltam (előtte egy random magyar kisfiú, majd az álmomat is a magyar kisfiúként fejeztem be), és egy német öregembernek ezt mondtam egy régies szobában kutakodva: ,,Nem kell több autó, már van 5!!" Később a kisfiúnak -akinek bőrében kezdtem az álmot- ezt mondtam a debreceni TESCO felé tartva: ,,Te nem nagyon vágod a németet, hova valósi vagy?" Aztán megint a kisfiú voltam, és nem válaszoltam, mert megláttam két régi tanárnőmet, és nevetve a tenyereimbe temettem az arcomat. o_o Semmi nem lett belőle, mert aztán egy modern épületben teremtem, ahol azokat a tanárnőket néztem az ablakból majd felébredtem.

- Megint csak az általános iskolánkban voltam a rajztermünkben, és egy afféle jelentést olvastam egy tanártól. A lap aljára ez volt írva: ,,Barnabás brömögött. XY (itt egy játékosnév szerepelt, de nem írom le, hogy mi) sörcsapkodással zavarta az órát."

- És megint csak az általános iskolámban voltunk az udvaron egy idegennel és anyával. Ez a párbeszéd zajlott le köztünk:

Én: Meghalt...?

Anya: Átszakadt a nyálkahártyája! -aztán elkezdte húzogatni a fülemet.

Én: Ezt miért csináltad?

Anya: Hogy megtudd, milyen érzés!

- Egy nemlétező TV csatornát néztem. A hosszú szignálja ment, ami zászlós volt, és bemondták a csatorna nevét: ,,Ujjá születünk!" Aztán egy ilyesmit mondtak be: ,,A következő film erőszakos, félelmetes tartalma miatt, csak nagyobbak nézhetik meg." Közben lilával ki volt írva, hogy ,,Csak kicsiknek!" Utána azt mondták, hogy ,,(...) a 8.-osok számára a-" (itt felébredtem)


A legtöbb helyszíne (általános iskola) szerintem azért az, ami, mert idén ballagtam. Nem hiszem, hogy azért, mert hiányozna, mivel az osztályban afféle gyengébb kiközösítés áldozata voltam. A nácis részt azzal magyaráznám, hogy eléggé érdekel az a történelmi szakasz. A többire nem tudok mit mondani, túl furák.

Ezek nem időrendben vannak, vannak évekkel ezelőttiek (2012-2013) és ideiek is.

Sajnálom, hogy ilyen hosszúra sikeredett.



2014. aug. 29. 12:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Az állmaidat csak te fejtheted meg, viszont szerintem az nem látomás. (A leírtak alapján nem tűnik annak) Amikor csak "úgy vagy", akkor bármi előidézhet hirtelen jelenetek lejátszódását. Mint hobby író (igen tudom, hogy pocsék helyesírásom van...) számomra teljesen természetes, hogy csinálok valamit és beugrik egy jelenet.
2014. aug. 30. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az elsö valóban egy látomásféle volt már, az ilyen erös érzelmekkel, hideg borogatással jár. az épület a mostani te vagy, gondolatvilágod értéke és haszna, az ablak pedig az az oldalad ami rávilágit a saját helyzetedre. Kint vihar van ami kalandokat, érzelmeket, de reménytelenséget, baljós körülményeket jelent, a villámcsapás pedig azt hogy hirtelen kapni fogsz infót fentről, a nagy hangos mennydörgés azt jelenti nagyon közeli dolog lesz, talán megvilágosodás is. De ne feledd, ez a távoli jövőröl szól és nem érhető el hamarabb, Istentől függ mert vele kapcsolatos de megigérte neked, és majd átvezet az életen meg a szükséges próbákon és a felnövésen keresztül, még ha nem is ugy tünik..
2014. aug. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Második álom is árulkodik a jövödröl, de ez már alacsonyabb szinten, tehát hamarabb fog bekövetkezni. nagyon pozitiv, azt jelenti helyes az ideavilágod és nagy jelek vannak amik a sorssal és reinkarnációval kapcsolatosak, a majd lehetségessé váló megvilágosodást jelentik, de most még érthetetlen dolgok, de nagyon furák és határozottan jelentenek valamit. de majd ha minden bekövetkezik, rájössz arra hogy igaz volt és pontosan mit jelentett, mert jövőbeli viselkedésformák és szemléletmód vannak benne elrejtve...
2014. aug. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!