Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Két fura álmom volt mostanában...

Két fura álmom volt mostanában, mit jelenthetnek?

Figyelt kérdés

Egyikben valami sötét,föld alatti,labirintusszerű helyen eltévedtem,s rettegtem,hogy én is meghalok,mint a többiek,de valaki jött a semmiből,s segített kimenni onnan.Mutatta az utat,ami a mélyből felfele vezetett,felül láttam is a fényt,szemeteszsákok voltak azon a dombon,vagy min,amin felmásztunk. Itt megszólalt az ébresztő,nem tudom,mi lett a vége.

Másik álmomban terhes voltam,de nincs gyerekem,nem vagyok terhes.



#álomban terhesség #sötétben bolyongás
2017. ápr. 12. 20:12
 1/4 anonim válasza:
Minotaurusz? Állítólag pénz áll a házhoz, ha megtalálod a kiutat
2017. ápr. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem igazán értek az álmokhoz, de én arra gondolok, hogy keresed a kiutat valamilyen élethelyzetből, vagy valaminek a megoldására vágysz. A problémákat, terheket sokkal jobban lehet viselni, hogyha az embernek van egy megbízható társa, aki áttámogatja a nehéz időkön. Bár az is lehetséges, hogy vágysz egy kis kikapcsolódásra, ez is egyfajta "menekülés", kiút keresés, ugye a mindennapokból.
2017. ápr. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Mittudomain ***** válasza:

Első kérdés.. milyen filmet néztél azelőtt, hogy ezt álmodtad?

Második kérdés: Neked mit üzen?


Ha semmi ehhez hasonló filmet nem néztél előtte, akkor a labirintus egy útvesztő. A kiút keresése lehet önmagad megtalálása is. Úgy érzed egyedül vagy és csak segítséggel találhatod meg?

Vagy a labirintus 2 dimenziós.. aki segített pedig 3 dimenziós megoldást kínált. Új nézőpontból kéne ránézned valamire amivel kapcsolatban csapdában érzed magad? Ehhez sok lelki szeméttől kell megszabadulnod?

Ha reggel álmodtad, olyankor elég élénk a fantázia, aktuális gondokról szólhatnak, vagy amik épp foglalkoztatnak.


Másik álom, terhesség.. megint az első két kérdés. Film volt-e előtte, illetve Neked mit üzen?

Illetve lehet egy emlék is, egy sejtszintű memória. Volt a családban meg nem született gyermek? Vágyódás gyermekre?

A gyermekre sokszor mondják, hogy megoldás a szülei problémáira. Ezek szerint magadban hordozod a megoldást. Új élet, tiszta lap.

2017. ápr. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ahol bolyongtam,olyan volt,mint egy nagy ház föld alatti pincéje,ahol könnyű eltévedni a sok folyosó,ajtó,szoba miatt.Azt álmodtam,hogy a falakon vannak valami veszélyes "csapóajtók".Azt nem tudom,kikkel voltam lenn,de mielőtt egyedül maradtam,láttam,hogy valaki az egyik ilyen csapóajtó-szerű dolog mögött eltűnik,valami berántotta.A falakon láttam olyan állatokat,mint a vadászházakban,ijesztő trófeákat.Nem szarvasokat,hanem valami agancsos,koponyás valamiket.A falak téglákból voltak,meszeletlenül,lenn sötét volt.

Egyik álom előtt sem néztem filmet.Annyira megragadt mindkét álom,olyan életszerűek voltak,hogy azóta is ezen agyalok.Azt az álmot,amiben elvesztem odalenn,reggel álmodtam,az ébresztő keltett.

Másik álmot nem tudom,mikor,de az is nagyon élethű volt.(nagy hasam volt benne)Ismerősök,családtagok között nincs mostanában gyerek,lakásom előtt van egy játszótér,néha ahogy látom a gyerekeket,eltűnődök,hogy milyen boldogak,vidámak,gondtalanok.Imádom a gyerekeket,de nem vágyok rá.Néha eszembe jut,hogy nővéremnek ennyi idősen már egy éves volt a kisfia,mennyit játszottam vele kiskorában,de ennyit szoktak a téma körül járni a gondolataim.

2017. ápr. 18. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!