Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ha nincsenek véletlenek,...

Ha nincsenek véletlenek, akkor miért találkoztunk?

Figyelt kérdés

számomra Ő az igazi.ezt tudom.érzem.!

neki hosszú kapcsolata van,amit nyilván nemfog ezért feladni,mert nagyon-nagyon távol él tőlem.

szóval köztünk minden teljesen stimmelne,egymás gondolatait is kitaláljuk csak rosszkor ismertük meg egymást?!

de akkor mi volt az oka annak hogy megismertük egymást?


2011. júl. 8. 15:01
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Fogalmam nincs, pont nekem is az életembe egy olyan férfi lépett be, hogy el nem tudom képzelni miért történt. Lehet tanulunk majd egymástól, egymás kulturája, szemlélete, stb. De rettentő furcsának találom, ha valaki tavaly azt mondja nekem, belép az életedbe egy külföldi férfi, csak legyintettem volna. És tessék itt van. Nehéz kezelnem a helyzetet, de a józan ész felülkerekedik, és lazán veszem.
2011. júl. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Amikor leírtad azt a szót, hogy "véletlen", akkor átfutott az agyadon, hogy mit jelent ez a szó, vagy csak megszokásból írtad?
2011. júl. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Vannak véletlenek,vagy a sors,vagy a fene tudja,hogy mi....

A saját páldámból kiindulva,bár már 7 éve történt,de mintha tegnap lett volna...

A történetem 2004ben kezdődött amikor munkahelyet változtattam,álmodni sem mertem,hogy ott fogom megismerni életem férfiját:)

Nos nem is épp a melóhelyen ismerkedtünk,de a főnököméknek igen sok szerepük volt az egészben!:)

Meghívták vacsorára a pasit én pedig tisztára zavarba voltam,két szót sem tudtam kinyögni,hozzátenném a kaput is bezárták,csak,hogy az üzlethelységen keresztül jöjjön át a párom,hogy lássuk egymást:-)

Szóval,hogy vannak-e véletlenek...nem tudom....

2011. júl. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Won ***** válasza:
Az okát én sem tudom, de abban biztos vagyok és te is tudod, hogy nem véletlen. Hiszen akkor nem használtad volna az "ok" kifejezést. Lehetséges, hogy sorsszerű találkozásról van szó.
2011. júl. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

igen,én úgy gondolom hogy mindennek van oka! csak nem értem hogy ebbe mi a jó mert én nem tudok ésszerűen cselekedni és már túl mélyen benne vagyok ebben a dologban..és nem lehet véletlen hogy pont őt ismertem meg

ezért is gondolom hogy nincsenek véletlenek:D

2011. júl. 8. 21:19
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog tetszeni a válasz, de lehet, hogy azért lépett be az életedbe, hogy felismerd: mennyire függsz a vágyaidtól. Előtted lebeg a képe, mint egy csillag, de olyan távol van, hogy az élet is kevés lenne elérni. Vagy lehet, hogy megközelíthető egy bizonyos pontig, amíg a fénye éltető erőként sugárzik; de azon belül ez már maga körül mindent elemésztő magfúzió - tudnak valamit a csillagok.


Analógiát félretéve, talán arra akarja fölnyitni a szemed ez a szituáció, hogy egy barátság erejéig kerülj hozzá közel, vagy mondj le róla.

Az iránta érzett szereteted jele, hogy az ő érdekeit nézed. A vágyakozásod jele, ha birtokolni akarod. Ez utóbbiból ő hiányzik. Ne érts félre, nem bírállak, elvégre nem tudom, hogy így van-e, másfelől ez egy teljesen emberi tulajdonság, amin felülkerekedni legalább olyan komoly feladat, mint leszokni a dohányzásról. Mégis sok szenvedéstől kímél meg.


Persze lehet, hogy nem erről van szó, nem célom, hogy riogassalak, csak nekem ezt sugallja a helyzet. Ha nem így érzed, akkor tekintsd ezt tárgytalannak.


Speciel a "nem léteznek véletlenek" elvet sem érzem megalapozottnak - miért ne lehetnének? Csak nem biztos, hogy minden véletlennek tűnő jelenség véletlen.

2011. júl. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű. Vannak véletlenek.
2011. júl. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Véletlen nem létezik, de olyan sincs, hogy sors. A véletlen azért nincs, mert mindnnek oka van
2011. júl. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A sors csak irodalmi kifejezés, amúgy nincs ilyen. Véletlen meg azért nem , mert nem lehet véletlenül elutazni. Persze az ok benned van és nem a sorsban vagy valami zavaros ezo izében.
2011. júl. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Amit nem tudunk, azt hívjuk véletlennek.
2011. aug. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!