Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne megismerni valakit, ha még személyesen nem találkoztunk?

Figyelt kérdés

Miközben böngésztem a Facebook-on, rátaláltam egy hihetetlenül helyes lányra, és ahogy látom az adatlapján egyedülálló. De írni nem lenne jó szerintem, mert akkor tuti nem írna vissza, ill. ha megkérdezném mit szólna egy személyes találkozóhoz, akkor tuti nemet mondana hiszen nem láttuk még egymást élőben... "Nem szeretik a vak randikat.."


Szóval elég érdekes szitu ez :/ De úgy mégis, hogyan lehetne azt elérni, hogy valahogy kapcsolatba lépjek vele?


2011. okt. 24. 20:05
 1/7 anonim ***** válasza:
45%

Menj oda hozzá és:

"Na MIZU? MIZU? MIZU?"

2011. okt. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
te még itt tartasz -_-' boccs
2011. okt. 24. 20:17
 3/7 Cruella de Vil válasza:
Szerintem próbálj meg ráírni. Ha kedves, akkor úgyis visszaír, ha meg nem akkor örülj neki, hogy ebből nem lett több, mivel valószínűleg bunkó. Persze az sem mindegy, hogy mit írsz neki, de ha kedves vagy és nem túl rámenős, akkor van esély, hogy válaszolni fog. Ami pedig a legfontosabb, hogy ne egyből randizni hívd el, hanem csak dumáljatok egy ideig facebookon. Ha már egy kicsit jobban megismertétek egymást akkor jöhet a randi is. Szerintem nem sok olyan lány van aki egyből elmenne randizni egy vadidegennek aki egyszer ráírt. Hagyj neki időt, hogy jobban megbízhasson benned. :)
2011. okt. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt a remek választ :D
2011. okt. 24. 20:19
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor a bejelöléssel inkább ne is próbálkozzak egyelőre ugye?
2011. okt. 24. 20:21
 6/7 anonim ***** válasza:
nincs valami közös ismerősötök? :)
2011. okt. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nincs :(
2011. okt. 24. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!