Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Valaki megtudná mondani mit...

Valaki megtudná mondani mit jelenthet az álmom?

Figyelt kérdés
Amit tudni kell:kb fél éve költöztem el szülővárosomból az ország másik felébe,azóta nem voltam "otthon". Az elköltözés óta rengetegszer álmodok az ottani környékről az ottani emberekkel. Egyik nap azt álmodtam, hogy az ovódám előtt bográcsverseny zajlott amire beneveztem a gyerekkori barátaimmal, egy állítólagosan elátkozott bográccsal. Ennek ellenére belevágtunk. Zajlott a főzés, azonban az étel nem akart sikerülni, össze vissza forrott, a bogrács pedig izzani kezdett. (Ez nem egy pillanat alatt, hanem kb egy rendes bográcsozási időnek álmodtam) az égből egy erősen frusztráló, hangos ördögi nevetést hallottam, majd egy természet feletti láthatatlan erő felemelt, majd az óvóda kapujához vitt a levegőben, majd lerokott, de innen nem tudtam mozdulni. A kaput tartó beton oszlopba egy sátán arckép vésődött, majd a nevetés egyre erőteljesebb és hangosabb lett. Aztán arra ébredtem hogy a barátnőm aggódik értem, mert nagyon kapkodva es nagyon hangosan vettem a levegőt, és sokkal gyorsabban vert a szivem mint szokott.

2017. ápr. 19. 21:33
 1/4 anonim válasza:

Hát mindenesetre elég rémülten érezheted magadat. Isten hívő vagyok természetes​en Református vagyok.

Véleményem szerint honvágyad is van és rémálom volt az Ördög ahogyan tudd meg próbálni félelemben tartani téged.

2017. ápr. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az álmodból,egy bizonyítási kényszert látok,és önbizalom hiányt.(Úgy érzed,emberi kapcsolataidból nem tudsz kifőzni semmit.)
2017. ápr. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 thoomas26 ***** válasza:
Egyértelmű honvágy áll a rendszeres álmaid mögött. Mélyen magadban tépelődsz; vissza is mennél, de közben tudod, hogy ez jelenleg nem feltétlen életszerű. Lehetséges, hogy a gyermekkorod óvodához kötődő részében volt valami élményed, melyhez nem jó érzésekkel kötődsz.
2017. ápr. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az óvóda a régi ház mögött van, ablakból rálátással. Negatív élmények nem fűznek oda.
2017. ápr. 20. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!