Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ezotéria » Álomfejtés

A kérdés

Mit jelent, ha az arulo regi legjobb baratnommel almodtam? Konyorgott, hogy alljak vele szoba?

04-21 13:27  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
thoomas26 nevű felhasználó válasza:

Bánt téged, a lelkednek még fáj, hogy a legjobb barátnőd annak idején elárult, s valahol a lelked mélyén szeretnéd, ha a kapcsolatotok újra rendeződne - még ha a valóságban erre kevés is az esély.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 04-21 14:11 Privát üzenet
Hiányzik neked és nem akarod belátni magad elött.

A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 04-21 19:57 Privát üzenet
Mit árult? Vennék belőle...

A válaszíró 48%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 04-23 05:13 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szerintetek hogy tudnám nagyon meg viccelni a leges legjobb barátnőmet? Nem voltam iskolában kedden és azóta szóba sem áll velem írok neki de hiába nem jön válasz!
Hogyan engedjem el a legjobb barátomat, ha egy szobában lakok vele (kollégium)?
Egy szoba kettéválasztására mi a legjobb megoldás?
Mi a teendő, ha megcsókolt és utána szóba sem áll velem? Szeretném megbeszélni vele a történteket és azt, hogy hogyn tovább. De nem tudom elérni.
Képeket, emlékeket szeretnék kirakni a szobámba, de nem tudom mi a legjobb, legszebb megoldás. Mit érdemes beszerezni és azt hogyan csináljam meg?
A feng shui szerint melyik tulajdonságú szoba a legjobb hálószobának?

Kérdések az Ezotéria rovatbólKérdések a Álomfejtés rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu