Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?...

Mit jelenthet ez az álom? Níagyon rosszul érzem magam.17/L

Figyelt kérdés

Úgy nevezett álom az álomban volt.

Az álom apukámról szolt. Sajnos másfél évvel ez előtt rák miatt elhunyt..

Azt álmodtam, hogy anyumék szobájában aludtam, az ágynak azon a részén ahol apum is mindig feküdt. Egyszer csak arra ébredtem föl az álomban, hogy apukám megjelent egészséges alakban, bilincsel a kezén, és azt mondta nekem, hogy segíts. Majd felébredtem az álomban és zokogtam.

Ez mit jelenthet? Tényleg baj van, és apukám üzenni próbál nekem?


2017. ápr. 23. 13:02
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat, elírtam : Nagyon*
2017. ápr. 23. 13:03
 2/6 anonim ***** válasza:
Lezáratlan személyes ügyek. Ha halott ismerõsöddel, hozzátartozóddal találkozol és ez örömöt okoz: hiányérzet, fájdalom, nem tudsz belenyugodni elvesztésébe. Ha boldognak, egészségesnek látod, de betegségben halt meg: nagyon hiányzik neked az illetõ személy, de tudod, hogy megkönnyebbült, megszabadult a kínoktól és ez megnyugvással tölt el. Ha rémületet okoz: lelkiismeret furdalás, bûntudat; valamivel megbántottad, nem szenteltél rá elég idõt életében és ezt már nem tudod többé jóvá tenni.
2017. ápr. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 thoomas26 ***** válasza:

(Először is, a másodikhoz hasonló hozzászólást bár nem lehet meg nem történté, el nem olvasottá tenni, de valahogy mégis próbáld meg. Érthetetlen hozzászólás, érthetetlen indíttatással.)


Szóval az álmod.

Kisebb a valószínűsége annak, hogy így üzenne neked, de nem teljesen kizárt. Ha így van, arra kér, hogy engedd el. Szeretettel ugyan, de engedd el. Tudd, hogy jó helyen lesz, jól lesz, de addig nem tud nyugodni ő sem, ameddig mély gyászt érez a hozzátartozók részéről. Biztosítsd (akár gondolatban is elég), hogy szeretni fogod mindig is, de képes vagy elengedni, és boldognak lenni ezután, nélküle is. Engedd, had folytassa a létezését, tudva azt, hogy amikor a te időd is eljön, ő lesz az egyik, aki várni fog téged majd a kapuban.

A másik - ami valószínűbb lehet -, hogy te magad még nem tudtad őt elengedni, és a lelkivilágod e folyamata így jön a felszínre álmodban. A bilincs a hozzá való ragaszkodást jelenti, az pedig, hogy segíts, azt, hogy engedd el.

Tudom, nagyon nehéz, s nem is várható el egykönnyen, de meg kell értenünk, hogy a lelkünk hogyan folytatja az útját a fizikai test halála után, s muszáj ezt a folyamatot engednünk, ugyanis a túlzott ragaszkodással ebben gátoljuk az elhunyt szerettünket.

2017. ápr. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 thoomas26 ***** válasza:
Előző hozzászólásom első részét (melyet zárójelbe tettem), ne vegye senki figyelembe, időközben törölték azt a bejegyzést, melyre írtam.
2017. ápr. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat. közben kaptam egy üzenetet attól a jóindulatú személytől "te szennyeslelkű" néven.

Az üzenet pedig:

"A Templomok Szent falai vessék ki lelkedet ..


Bűnöslélek! Mit képzelsz, hogy nekemtámadsz.?! Tanulj meg álmot fejteni!"


Hát gyönyörű mit ne mondjak.

2017. ápr. 23. 14:27
 6/6 anonim ***** válasza:

Komolyan mondom,hogy nem hiszem el,hogy tehet valaki olyat,hogy ismeretlenül beír privátban sértő dolgokat

a kérdezőnek.Csak egy kérdést tett fel,aki nem idevaló

annak ciki itt tetszelegni.Nagyon sok trollt tudok Nick

név szerint felsorolni,most tűnjetek el.

Kedves kérdező bocsesz,hogy ez indulatosra sikeredett.

2017. ápr. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!