Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Olvastam neten az álomfejtés!...

Olvastam neten az álomfejtés! Embert lát: Gond jegye Mit Jelent a gond jegye?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 28. 18:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Mit jelent az,hogy embert lát?Én minden álmomban szoktam embert látni.
2017. ápr. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én nem olvastam a könyvet de én ezt tom az álomfejtésről:

- az álomfejtés minimuma azt eldönteni, hogy az álom jelentése pozitiv, vagy negativ hatású e; a negativ tabunak számit

- minnél nagyságosabb és intenzivebb az álom, valószinüleg annál több jelentősége van, és a tiszta érzelmek is nagy jelentőségüek

- az álom feladata illogikátlan dolgokat összedolgozni, a jövőt nem látni ezért furcsa, kiszámithatatlan lesz, az álom jelentése is gyakran teljesen más lesz

- az ilyen illogikus kapcsolatokat felfedezni sok kreativitás, meditáció, tapasztalat kell hozzá (olyan ez a része mintha szakmai lenne)

- támaszkodni kell más álomfejtők, vagy a vallás tapasztalataira is

- tudatositani kell a tudatot is, gyakorolni az asztrálutazásnak nevezett tudatos álmodást is, párszor elérni ébrenlétből (nehéz, másfél oráig tart) utána már magától is előfordulhat, késöbb is ettől jobban fogsz emlékezni az álmokra, napi lehet 2-3 is amelyikből az egyiket le tudod irni stb.

- vallásos tapasztalatok, furcsa életvitel nagy hatással vannak az álmok minőségére is, ezek nagy része szubjektiv de mindig külsőnek látszanak, változatosak, a természetük megfigyelhető, kedvre deritő stb.

- álomnaplót vezetni (optimálisan kb 1 megabájt összesen) szintén segithet sokat a jelentés tanulmányozásában, mások kifejezéseiből is meg lehet állapitani mennyire jelentős, jelentését könnyebben meghatározni stb.

2017. ápr. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Régen olvastam én is ilyen álomfejtő dolgokat, de aztán rájöttem, hogy az álmok többségében olyan képek rajzolódnak ki vagy egészen pontosan, vagy részlegesen (rejtve), amiket te már megéltél. Ha valamin sokat jár napközben az eszed, akkor az is visszajön az álmodban.

Én például autóvezetési vizsgán voltam egyszer és megbuktam, mert ráfékeztem a sárga fényjelzésnél. És akkor este álmodtam egy bivalyról, ami rám rontott és a színe az állatnak olyan narancsszínű volt, pont mint a jelzőlámpa fénye. Valószínűleg a hirtelenség, a váratlanság erejét akarta az álom kifejezni.

Persze előfordult olyan is, hogy megálmodtam valamit, ami később bekövetkezett, de az ilyenek nagyon ritkák.

2017. ápr. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!