Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez mindenkinek meg van?

Ez mindenkinek meg van?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy mindenkinek vannak kisebb korában olyan visszatérő álmai, hogy leesik valahonnan, és amikor földet érne, felkel.. legalábbis velem ez volt.. konkrétan egy magas tömbház, és estem le a semmibe, de mikor megláttam a "földet" felijedtem.. ez kb 5-7 éves koromban lehetett.. ez idő alatt max 5x ha előfordult, de nagyon durva volt. :)
2010. máj. 15. 00:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is voltak visszatérő álmaim. Általában az, hogy kerget egy kutya, elakar kapni és megakar harapni. Álmomban nagyon féltem tőlük, a valóságban meg imádtam őket soha nem tartottam a kutyáktól. Aztán szép lassan elmaradtak ezek az álmok.
2010. máj. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem még mindig szoktak ilyen álmaim lenni pedig nem vagyok gyerek, hidakról meg magas házak tetejéről ugrok le, még felhők is vannak olyan magas... aztán mielőtt leérnék felébredek. De egyszer olyan is volt hogy földet értem és csak azután ébredtem fel, na az elég szar érzés volt:)
2010. máj. 15. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
nekem olyan álmaim voltak, hogy gördeszkán fekve gyorsan gurultam egy falnak és mielőtt nekimentem voln felriadtam, de volt olyan is, hogy sétálok és egyszercsak megcsúszok és mielőtt földet értem volna akkor ébredtem fel... nekem olyan nem volt, hogy leessek valahonnan.
2010. máj. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem kiskoromban visszatérő álmom az volt hogy: Csúszkáltam egy barátommal a jegen alattam beszakad és a jég alatt visz az ár lefelé
2010. máj. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
nekem meg ojan volt h megyek bicóval és akarok ugratni de a kormány a kezemben marad és jó nagyot csattanok
2010. máj. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nekem is volt ien zuhanos álmom nagyon sokszor!! az volt a fura h mindig a Sötét semmiben" zuhanok lefel x'D pl sétálok megjelenik egy ajtó amin bemegyek és zuhanok...

Vagy elesek és mielött földet érnék felkelek :D

2010. máj. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem olyan volt, hogy valaki elől menekültem, felmásztam egy ház tetejére, és leestem, és vízszintesen zuhantam, amíg neki nem mentem eg fának, de mielőtt neki ütköztem, mindig felébredtem.
2010. jún. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!