Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miért van mindenkinek rossz...

Miért van mindenkinek rossz érzése abban a szobában? (folytatás lent)

Figyelt kérdés

A házunkban van egy szoba,ami valamiért mindenkinek nagyon ellenszemves.Kicsi koromban ez volt a szüleim hálószobája,én is ott aludtam velük,de akkor sem szerettem a szobát.Anyukám mesélte,hogy úgy 3-4 éves koromban nem mertem kimenni a fürdőszobába,mert el kellett haladni ez a bizonyos szoba előtt.Később tizenéves koromban ez lett az én szobám,de akkor sem szerettem ott lenni és gyakran megesett,hogy villany mellett aludtam,mert féltem.Nem történt ott semmi konkrét dolog,ami miatt félnem kellett volna,csak valahogy mindig olyan furcsa érzésem volt.

Nem igazán beszéltem senkinek erről a dologról,mert nem akartam,hogy hülyének nézzenek,de a mai napig is rossz érzésem támad,ha abban a szobában vagyok.

Még mindig a szüleim házában élek,a párommal együtt,de most egy másik szobában,aminek külön bejárata van az udvarról,viszont a fürdőszoba még mindig ott van,ahol régen és még ma is sokszor fog el a félelem,amikor elhaladok a szoba ajtaja előtt.Azt hittem,hogy én vagyok az egyetlen,akinek ilyen rossz érzése van a szobával kapcsolatban és igyekeztem nem is foglalkozni vele.Egy alkalommal eljött hozzám a barátmőm,megjegyzem neki sem meséltem ezt a megmagyarázhatatlan félelmemet.Kinn voltunk a mostani szobámban,a barátnőm bement a házba,mert pisilnie kellett.Amikor visszajött azzal állt elő,hogy mondana valamit,de fél,hogy kinevetem...mondtam neki,hogy nem nevetem ki,mondja el,hogy miről van szó.Elmondta,hogy fogalma sincs miért,de ahányszor elmegy nálunk wc-re és el kell haladnia a szoba előtt,mindig valami rossz érzés fogja el.Sok éve jár már hozzánk és midig megvolt ez az érzése a szobával kapcsolatban.Amikor ezt elmondta teljesen ledöbbentem.Soha nem beszéltem neki erről és mégis ugyanazt érzi,amit én.Amikor ezt a barátnőm elmesélte,a párom is bevallotta,hogy vele is ez van,csak nem akarta eddig említeni,mert azt hitte csak beképzeli magának és nem akarta,hogy hülyének nézzem.

Fogalmam sincs,hogy mi lehet abban a szobában,ami ilyen hatással van ránk,de amióta az eszemet tudom nem szeretem azt a helyet.Szerintetek miért lehet ez?Mi lehet a magyarázat?


2011. júl. 18. 19:34
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
lehet a tapéta vagy ahogy le van festve vagy valami szellem.
2011. júl. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Nem hiszem,hogy a festés miatt lenne,mert az elmúlt 20 évben már jópárszor át lett festve,de a rossz érzés mindig megmaradt.Egyébként nem igazán hiszek az ilyen természetfeletti dolgokban,de erre a dologra nem igazán tudok magyarázatot és már az is megfordult a fejemben,hogy esetleg valami ilyesmi lehet a magyarázat...
2011. júl. 18. 19:48
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
hát a szoba hangulata is lehet
2011. júl. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Remélhetőleg semmi "rossz" nem történt ott anno
2011. júl. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
32%
Lehet hogy még nagyon régen bepúzott oda valaki egy nagyot, ami olyan erővel bírt hogy elferdítette kicsit a térdimenziót, de csak kicsit, azért nincs szemmel látható változás , de még mai napig ereje van. Ezért a kellemetlen érzés.
2011. júl. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Nem történt ott semmi,mert azt a szobát a szüleim építették,azután,hogy megvették a házat.Tehát amikor az előző tulajdonosok éltek itt,az a szoba még nem is létezett.Amióta meg mi élünk a házban(szüleim több mint 30 éve),azóta nem történt ott semmi rossz...
2011. júl. 18. 20:02
 7/27 A kérdező kommentje:
Már vártam,hogy valaki beírjon valami ökörséget...:S
2011. júl. 18. 20:03
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg olyan elrendezésűek a falak, a fény beesés stb hogy nem szimpatikus senkinek.
2011. júl. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudnál a szobáról képet linkelni, talán könnyebb lenne segíteni.Én hajlamos vagyok ara, hogy ráérezzek tárgyak, helyek emlékeire,sajnos nagyon könnyen rám telepszik egy hely hangulata, ezért meg tudlak érteni, értem, miről írsz.

Nos,próbálj érdeklődni a ház, különösen az ellenszenves szoba múltjáról, de mielőtt ezt megtennéd, jobb lenne, ha leküzdenéd a félelmed, bemennél a szobába és elmeditálnál ott egy kicsit,Figyeld meg jól az érzéseidet, a képeket, amik felmerülnek benned.Vedd szemügyre sorban a szoba minden zugát, tárgyait és figyeld a velük kapcsolatos érzéseidet.Talán rá fogsz jönni , honnan ered a rossz érzésed.Félned nem kell, ha valami bántani akarna ott, már megtehette volna.Én valószínűnek tartom, hogy történtek abban a szobában szomorú események, valaki esetleg szenvedhetett ott.Végső esetben lehet szellem is, de mivel csak a szobában érezni a rossz hangulatot, ezért helyhez kötött szellem lehet.

Esetleg okozhat kellemetlen érzéseket negatív radiesztéziás sugárzás is.Ez gyakran fizikailag is befolyásolja az embert, tehát fáradttá tehet, álmatlanságot és hosszabb távon különféle egészségi problémákat idézhet elő.

2011. júl. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
én az egész mostani házunkkal vagyok így éjszaka mindenféle hangot lehet hallani mintha valaki járkálna és már több száz éves ház egy zsidó kereskedő család lakott itt, aztán mi megvettük és teljesen leszívja az energiámat rossz érzem magomaon és a szüleimen is megváltoztak mióta ideköltöztünk de nemtudok mit csinálni.
2011. júl. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!