Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Vannak ezek az indiai (? )...

Vannak ezek az indiai (? ) vagy milyen pálmalevelek. áll mindenkinek van, amire megvan írva az egész élete. Szerintetek ez igaz?

Figyelt kérdés
2011. jún. 11. 18:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
35%
nem
2011. jún. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
23%

szerinted igaz?


(őszintén, fogalmazd már meg, hogy ennek a kérdésnek mi az értelme)

2011. jún. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
53%

Hatalmas lehúzűs az egász. Gondolkozz! Hogyan tdták volna több ezer évvel ezelőtt a ma élő minden ember sorsát megírni! Hol tároltak volna annyi pálmalevelet. Sőt,Állítólag már át kellett őket írni,mert eléggé tönkrementek.

Próbáld ki,hogy a mai fejlett technikával hány nevet tudsz leírni egyetlen nap alatt. Mennyi idő több millió ember nevét és sorsát is leírni!

2011. jún. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Tom Benko ***** válasza:
47%
Éktelen baromság.
2011. jún. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
42%

Nem mindenkinek van pálmalevele, de létezik.

A tudatlanoknak ajánlom a dokumentum filmeket, vagy kerestessék meg azzal a magyar személlyel, aki ezzel foglalkozik, pár 10 ezerért. Lehet sokan meglepődnének...

2011. jún. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%
Kb annyira lehet igaz, mint az újságokban a horoszkóp.Néhány általánosság, aztán vagy illik rád, vagy nem.De lényeg, hogy egyesek már megtalálták benne az üzleti lehetőséget.
2011. jún. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
56%

Tudom mire gondolsz! Amit a szerzetesek véstek bele?


Régebben olvastam erről , nagyon érdekes volt. Sajnos k*rvára elfelejtettem és aki ilyesmit ír hogy "értéktelen baromság" az menjen enni a mekibe meg nézze minden este a tényeket meg melózzon egy irodába 180 000ftért egész életébe az úgyis sokkal "értékesebb".

2011. jún. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
34%
Ha azt mondom, hogy igaz és közbe nem, akkor elhiszed?
2011. jún. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
89%
Én is olvastam erről. Sokat godnolkodtam rajta, érteni nem értem. Viszont nem vagyok olyan szűklátókörű, hogy amit nem értek, azt ne higgyem el.
2011. jún. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
72%
ha a pálmaleveles része igaz lenne, akkor miért csak egy kis csoport foglalkozik vele? miért kérnek érte pénzt? miért olyan hosszú a várakozási idő? miért van az, hogy akárki keresi fel őket, érdekes mód megtalálják a levelét, pedig csak "néhány" kiválasztott ember rendelkezik vele? túl hosszú a várakozási idő, az alatt az idő alatt bármilyen információt ki lehet az illetőről deríteni
2011. jún. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!