Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Visszatérő álom. Kezd idegesít...

Visszatérő álom. Kezd idegesíteni, hogy mit jelenthet. :\ Szerintetek?

Figyelt kérdés
Már nem egyszer azt álmodtam, hogy két vonatsín között állok. Előttem egy srác. Néz rám, fájdalmasan és aranyosan mosolyog... Aztán annyit mond: Vigyázz magadra.. Újból rámmosolyog, erőtlenül. Aztán jön a vonat. Ő eltűnik...:\ Olyan volt az arca, mintha nagyon bántotta volna valami; és tudta, hogy jön a vonat.. Én pedig mint valami filmben, ott állok, a vonat jön, ott visít a hangja a fülemben, és keresem, hova tűnt a srác.. Persze nem találom. Engem természetesen nem üt el a vonat, mintha valami külső szemlélő lennék, de mégis ott vagyok és hozzám beszél. Ez vajon mit jelenthet? A fiú olyan volt, mintha már láttam volna valahol. Ismerősnek tűnt, de mégse láttam soha.. És ráadásul még az esetem is. De ez mellékes. Szerintetek mit jelenthet?? Köszi a válaszokat.
2010. máj. 15. 01:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a 2vonatsín 2választási lehetőség lehet,ami jöhet majd életedben,és erre mondja a fiú,hogy vigyázz majd.Lehet hogy már előre el van döntve hogy fogsz választani,és elkerülhetetlen,és ezt a fiú is tudja.
2010. máj. 15. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Logikusnak tűnik... Szóval ez a választás rossz döntés? :S Most elkezdtem agyalni, hogy vajon mire vonatkozhatna.. :\
2010. máj. 15. 01:59
 3/5 anonim ***** válasza:

Na szép. Pont így lehet beleőrülni az ilyesmikbe. Lehet hogy hozol majd egy rossz döntést, de mi van ha épp azért lesz rossz mert megijedsz és változtatsz az eredeti (jó) döntéseden.

Közben még azt sem tudod egyáltalán tényleg ezt jelenti-e az álmod...

Nem értek az álomfejtéshez, de nálam egy sínpár az EGY egység, nem ágaznak el a sínek, a vonat sem csak az egyiken vagy a másikon közlekedik. Nem látom be miért lenne ez egy vagy-vagy döntéshelyzet jelképe.

Minden esetre azért csak "vigyázz magadra" biztos ami biztos alapon. :)

2010. máj. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok:én azt mondtam,hogy "szerintem".Az álmát mindig ugye legjobban az tudja megfejteni,aki álmodta,de ehhez kaphat ötleteket,hátha beugrik neki valami.A vonat,közlekedési eszközök mindig azt jelképezik hogy tartunk valahová.Na most valami párhuzamosan fut az életedbe szerintem a 2sín miatt.És ez lehet majd döntés is,vagy bármi.
2010. máj. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, és még néha most is van, egy vonatos visszatérő álmom. Elindulok a szüleimmel a kocsiban,megállunk a sorompónál, majd nem tudom, hogy hogy, az kimarad az álomból, egyszer csak az első vagon tetején vagyok, ott utazok és nagyon szomorú vagyok. Valahogyan aztán megint a sorompó előtt vagyok a kocsiban, pedig a vonattal messzire elmentem. Azóta se tudom mit lehet, és nem látom az összefüggéseket, hogy miért pont azon az éjszakán álmodom. Nem tudom, hogy neked mit jelenthet...Próbáld megfigyelni, hogy milyen éjszakákon álmodod ezt...Egy nehéz nap után? Vagy szomorú nap után? Szerintem is választás elé fogsz majd állni...Ez ésszerű
2010. júl. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!