Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ilyen esetben egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ilyen esetben egy gyerekkori nagy szerelemmel? Úgy érzem megőrülök.

Figyelt kérdés
Hosszú évek óta tart egy viszony egy férfival akit még tini koromban ismertem meg. Nem járhattunk mert túl fiatal voltam de azóta is szeret és szeretem. Mindig újra felbukkan az életembe. Aztmondta mindennap az eszében voltam ezek alatt az évek alatt. Sokszor megkeresett de elhajtottam. Pár éve hazajárt hozzám onnan ahová elköltözött. Lett ott kapcsolata, de mikor újra egymásra találtunk hazajárt hozzzám. Ez kiderült most pár hónapba pedig évek óta történt,szakitottak azzal a lánnyal. Azóta újra egymás útjába akadtunk viszont neki és nekem is friss kapcsolatom van. Én úgy alakult,hogy ott kaptam munkát ahol ő is lakik így újra találkozgatunk. A mostani párja itt él a szülőfalunkba,hazajár hozzá. Együtt jövünk hétvégente haza titokba viszont én úgy érzem már nem tudok újra nélküle élni. Évek teltek el,kezdhetnénk egy kapcsolatot. Azt mondta engem szeret,de nem lehetünk egy pár mert megölné a féltékenység folyton veszekednénk,nem akar elveszíteni és ha összejönnénk és mégse menne örökre elveszítenénk egymást így viszont vele vagyok. Nem értem ezt,de majd megzavarodok. Én már nem tudok a párommal lenni,szakítanom kell vele. Elakartam mondani a régi nagy szerelemnek de csak aztmondta én tudom mit teszek. Mintha nem is örülne neki. Mit tegyek? Majd bele halok. Megpróbáltam rá ijeszteni,hogy itt vége örökre ne keressen többet , szinte zokogott. Nyilván közöltem vele,hogy csak megakartam tudni jelentek e neki valamit. Aztmondta ilyet többé ne tegyek, akar engem. Ne lökjem el. Tanácstalan vagyok. Túl bonyolult.......:( :(

#szerelem #régi #fellobbant
2017. jan. 28. 23:27
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi a kusza megfogalmazásért. A fejemben is kuszaság van, nem figyeltem oda...
2017. jan. 28. 23:29
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért raksz a wifi elé biciklit? Ha elmegy, menj utána.
2017. jan. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha veled csalt valakit akkor szerintem felejtos

Foglalt pasi utan ne epekedj szornyu es undorito dolog.

Ha szabad es teged valaszt rendben addig keress mas hobbyt.

2017. jan. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Na most adok egy szerinted tul rovid valaszt:


Aki veled akar lenni az veled van.Csak veled.Nem magyarazza tul,nem foglalkozik vele h mi lesz HA,mindent megtesz azert h te neki legyel es csak te.Minden mas felmegoldas.


O nem akar teged elegge.Ne toresd a sajat szived meg hosszu evekig.

2017. jan. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én helydbe azzal kezdeném, hogy vajon miért érzem ezt amit érzel, és miért csinálom azt amit csinálok. Ezek a videók sokat segíthetnek, szerintem jó hely elkezdeni. SOk sikert https://www.youtube.com/watch?v=lhZlg8uU_0U&list=PLx2ZIt-ELU..
2019. jún. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!