Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tortent veled olyan, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tortent veled olyan, hogy egy regi szerelemmel sodort ossze az elet es lett belole valami?

Figyelt kérdés
Akar regi platoi szerelem vagy ex barat/baratno.
2014. aug. 15. 12:20
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Lett volna rá alkalom,de egyikkel sem éltem.Ami egyszer elromlott,azt nem érdemes megjavítani szerintem,hiszen okkal lett vége.
2014. aug. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én ismerek olyanokat, akik évekkel később jöttek össze újra, és azóta is jól működik, jobban, mint azelőtt. Mindketten változtak. Akik összetartoznak, azok nem szakadnak el végleg.


Nekem egy volt párommal volt, hogy évekkel később tudtuk rendesen tisztába tenni, amit szakításkor nem tudtunk, mert túl sok volt a zűr. Kapcsolat nem lett újból, de az valahogy kellett, hogy nyugodt szívvel el tudjuk engedni múltunknak azt a részét.

2014. aug. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az altalanos iskolai platoi nagy szerelmemmelfutotam ossze cirka 14 ev utan. Beultunk inni valamit es kiderult odaig volt ertem a suliba (en is erte ), de hat megvaltozztunk mar nem volt az az osztaly bohoca, komoly felnott ferfi lett. De nagyon jot beszelgettunk es orultem hogy lattam.
2014. aug. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
8 éves kapcsolat volt, a szakítás után 6 évvel újra felbukkant a semmiből. ő erőltette volna, én akkor voltam egy új kapcsolat kezdetén. Szerencsére nem "folytattuk ott, ahol abbahagytuk", az új kapcsolat mellett döntöttem. Sokáig próbálkozott, nem akarta elfogadni a döntésemet. én közben férjhez mentem, s mikor megszületett a kisfiam, onnantól kezdve fogta fel, hogy ez a hajó tényleg elment.
2014. aug. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Fél éves kapcsolat volt, mert elfelejtett szólni, hogy van barátnője, akkor 1 éve. Én jöttem rá, lapát. Időközben én férjhez mentem, megszületett a lányom, 7 év után összefutottunk. Na, őt nem érdekelte, hogy családom van, és hogy késett pár évet, nem szállt le rólam, jelenleg távoltartási van érvényben.
2014. aug. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Volt. Újra akarta kezdeni 1 év után, de én a mostani barátnőmet választottam helyette.
2014. aug. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!