Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom mindig ezt?

Miért álmodom mindig ezt?

Figyelt kérdés

Számomra simán rémálom kategória. Futnom kell valaki vagy valami elől, de egyszer csak olyan, mintha lebénultak volna a végtagjaim és nem tudok haladni. Mintha valami húzna le a földre és alig bírok lépkedni. Mintha ólomból lennének a lábaim.


Folyamatosan ezt álmodom, éjszaka is, de akkor is, ha csak délután szunnyadok el a kanapén. Sokszor annyira frusztrálva ébredek fel, hogy elkezdek sírni. Vagy eleve sírva ébredek.



2017. máj. 7. 23:01
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
Valami történni fog veled.
2017. máj. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, az életben mindig történik valami, de ezt már 7-8 éves korom óta álmodom.
2017. máj. 7. 23:09
 3/5 anonim válasza:
Lehet valami betegségre utal... én 4 évig álmodtam mindig azt, hogy élve eltemetnek, majd a 4. év után elmentünk orvoshoz és kiderült, hogy asztmás vagyok.
2017. máj. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 thoomas26 ***** válasza:

Ha ilyen régóta és rendszeresen álmodod ugyanezt, akkor mindenképpen valami nagyon fontos dologra hívja fel a figyelmed. Valamire, amit mindenképpen meg kellene oldanod. Esetleg nem érzel pont úgy az életed bármely területén, ahogy az szimbolikusan az álmodban megjelenik? Tehát nem érzed úgy, hogy megcsinálnál valamit, amit kellene, amit muszáj, de úgy érzed, valami hátráltat benne, valami ellehetetlenít?

Nem vagy túlságosan fáradt? Nem érzed úgy, hogy sok neked a mindennapok történése?


Először mindenképpen az álmoddal kapcsolatos rossz érzésedet kell felszámolnod - bár ez tudom, nem könnyű. De amíg azzal a tudattal fekszel le, hogy megint ez fogod álmodni, s még félsz, tartasz is tőle már előre, akkor nehéz lesz megszüntetned őket. A másik fontos dolog pedig, hogy mindenképpen keress analógiát az álmod és az életed között, ugyanis az ennyire rendszeresen visszatérő álom egy komoly, létező, tehát könnyebben észrevehető problémádra hívja fel a figyelmet. S ha megtaláltad, azon kell túltenned magad. Akkor ezek az álmok jó eséllyel megszűnhetnek.


Ha semmiképpen sem indokolja semmi az életedben ezen álmaidat, akkor lehet egy előző életbeli trauma, emlék, ami kísért folyton. De ebbe most jobban nem mennél bele, ez csak akkor képzelhető el, ha ehhez az életedhez tényleg nem tudnád kötni.

2017. máj. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Én is asztmás vagyok, de még ezek az álmok előtt diagnosztizáltak, még oviban.


thoomas26, köszi, hogy rávilágítottál ezekre. Most, hogy visszagondolok, általános iskola elején kezdődött "kibontakozni" a szorongásom, ráadásul sokszor úgy érzem, mintha a valóságban is le lennék ragadva egy ponton az életemben.


Köszi mindenkinek a választ!

2017. máj. 10. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!