Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Sokszor álmodom hogy megcsalom...

Sokszor álmodom hogy megcsalom a párom, de akivel megcsalom az ő saját maga. Tudom hogy megcsalom de mégis saját magával?

Figyelt kérdés

Nem tudom jobban elmagyarázni de remélem értitek mit szeretnék mondani.

Egyébként nagyon szeretem és nem csalom meg. Az igaz hogy nem felhőtlen most a viszony de remélem ez csak egy hullám völgy. Talán ezzel lehet összefüggésbe??



2017. máj. 4. 11:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen valószínűleg ezzel van kapcsolatban. Megfordult benned a csalás gondolata, de mivel jelenleg nem tudod mással azonosítani a partnert ezért a férjeddel azonosítod. A lényeg, hogy már megfordult benned ez a gondolat, de azt nem tudom, hogy ez mennyire tudatosult neked. :D
2017. máj. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy testi hiányod van, és azért küzdesz ezzel a gondolattal?
2017. máj. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Talán szeretnéd ha kicsit változna. Őt szereted, őt akarod, de van olyan ami másban megvan, amire vágysz.
2017. máj. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!