Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez az álom mit jelenthet?

Ez az álom mit jelenthet?

Figyelt kérdés

A suliban voltam, egy órán. Ha jól emlékszem veszekedtünk az osztálytársammal... De nem biztos. Most jött a durva rész: valahonnan szereztem a szöges drótot, a nyaka köré tekertem és elkezdtem folytogatni... Az álmomban kifejezetten jól szórakoztam rajta. Amikor már majdnem leszakadt a feje, elengedtem... És jót nevettem rajta... Amúgy más álmomban is úgy ölöm meg az osztálytársaimat hogy megfolytom őket...

Ez mit jelenthet??



2017. máj. 11. 08:52
 1/4 anonim ***** válasza:
szia! azt jelenti, hogy nagyon stresszes vagy, és valami nem stimmel az osztályban a légkörrel, piszkálnak, idegesítenek, megbántanak? valamiért gyilkos ösztön támadt benned, biztos, hogy feszültségek vannak. ez az álom nem átvitt értelmű, hanem egyenes. konfliktusaidat kommunikációval kellene enyhíteni, megoldani, mert a felgyülemlett stressz később még több problémát fog okozni, a felnőtt életedben is. ne engedd be a negatív kritikát, szeresd önmagad, ne hasonlíts magad az osztálytársaidhoz.
2017. máj. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
oké, köszi.. tényleg, így van piszkálnak.. de milyen problémára gondolsz?
2017. máj. 11. 09:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Az előző író csak a felszínt kapargatja.Rejtett agresszió.A hibát magadba kell keresni,hogy is nevelkedtél milyen környeztebe vagy szülői háttér esetleg.Ha a szülői háttér vagy a rokonságban esetleg,akkor fordulj szakemberherhez mielőtt valóság lessz az álmodból.
2017. máj. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazából csak a suliban piszkálnak... Néha vissza vágok. de valahogy semmi nem derül ki.
2017. máj. 12. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!