Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Amikor alkoholizáltam mindig...

Amikor alkoholizáltam mindig álmodtam és emlékeztem rá és mintha üzeneteket akartak volna "bizonyos lények" átadni. Lehet az azstrálsikban voltam olyankor?

Figyelt kérdés

2017. máj. 10. 21:58
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Amikor alkoholizálsz, bekapcsolt tv mellett szoktál elaludni?
2017. máj. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Tanítottak? Mert akkor igen. Hasonlót règen tapasztaltam (kissè selejtes korszakomban). Vezess naplót reggel első dolgod legyen, hogy jegyzetelsz. Lètrejönnek erre idegsejt kapcsolatok. Könnyebben emlèkszel ès egyre többre, persze csak ha rendszeresen jegyzetelsz.
2017. máj. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Jegyzetelj. Első dolgod legyen reggel, hogy mindent leírsz amire emlèkszel. Az agyadban kialakulnak új kapcsolatok a sejtek között ès egyre könnyebb lesz emlèkezni az álmaid teljes tartalmára.
2017. máj. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Bocs 2x ment. A lènyeg 1
2017. máj. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Fish1 ***** válasza:

Ahhoz, hogy emlékezz az álmaidra, nem kell pia. Elalvás előtt koncentrálj arra, hogy reggel emlékezni fogsz az álmodra. Előbb-utóbb sikerül.

Alvás közben kilépünk a testből mindig, de erre ritkán emlékszünk csak.

2017. máj. 11. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
3: És az mire jó?
2017. máj. 11. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sokmindenre
2017. máj. 11. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az alkoholfogyasztást végleg abbahagytam (voltak káros hatásai) és azóta nem emlékszem az álmaimra csak nagyon ritkán.Mi az oka?Igaz gyógyszereket is szedek. (Depresszióra meg szorongásra.)
2017. máj. 11. 06:26
 9/10 thoomas26 ***** válasza:

Alvás alatt minden esetben a saját kis asztrál világunkban vagyunk, ahol a gondolatainkkal valóságokat teremtünk magunknak. Mindenki azt, amilyen gondolatok éppen a lelkében feloldódásra, megoldásra várnak. Ha különböző test nélküli entitások üzenetet szeretnének átadni, akkor azt legkönnyebben álom alatt tehetik meg, belépve a saját asztrál világodba, hiszen érzékelésükre ilyenkor vagy a legfogékonyabb.

Most is álmodsz minden esetben, csak most nem emlékszel rá. A gyógyszereknek lehetnek olyan hatásai, hogy túl mélyen alszol például, s így egyszerűen nem emlékszel rájuk. De álmodni most is álmodsz. Az alkoholnak pedig lehettek olyan hatásai rád, melyek közvetetten azt eredményezték, hogy jobban emlékeztél rájuk.

A cél mindenképpen egy kiegyensúlyozott lelki állapot lenne, melyben nincs helye alkoholnak, de gyógyszereknek sem.

2017. máj. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Phoney ***** válasza:

Már vagy száz éves felfedezés (a mélylélektanban), hogy álmunkban kapjuk meg saját magunktól virágnyelven azokat az „üzeneteket”, amikről ébren nem vagyunk hajlandóak tudomást venni. Minden ember feje tele van olyan dolgokkal, amikről nem hajlandó tudomást venni, és az álmokban ezek jönnek elő valamilyen formában, csak nem mindig ilyen egyértelmű, hogy van bennük üzenet, illetve hogy mi az. Szóval a legtermészetesebb dolog egy álomban, hogyha „valaki” üzenetet próbál neked átadni.


Hogy mennyire emlékszel az álmaidra, azt tényleg könnyen befolyásolják a tudatmódosítók (pl. az alkohol és az említett gyógyszerek is).

2017. máj. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!