Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ha boszorkánnyal...

Mit jelent ha boszorkánnyal álmodok?

Figyelt kérdés

Nem tudom pontosan leírni, de többen voltunk és az ellenségünk volt a boszorkány. Volt egy lovam és azt megölte a boszorkány. Ennyire emlékszek sajnos csak.

És olyan rossz érzés volt álmomban, félelem. Mondjuk alapból az a szó hogy boszorkány félelmetesen hangzik.

Már szerepelt egyszer régebben is az álmonban, akkor olyan rosszat álmodtam hogy felkeltem. Pedig felnőtt ember vagyok.



2017. máj. 12. 09:22
 1/4 thoomas26 ***** válasza:

Mint írod, a számodra alapból már a boszorkány szó is félelmetesen hangzik. A világképedben így rögzült ez, s azért jelenik meg olykor az álmaidban, ha bármi másért félelemet érzel. A tudatalattidból ezt húzza elő a tudatod, ezzel von analógiát, hasonlatot. Tehát én azt gondolom, a valóságban is jelen lehet valamilyen szinten a félelem az életedben, s ezt jelenítette meg eképpen az álmod.

Nincs is jelentősége, hogy hány éves vagy, az álmok tudnak olykor erősen is hatni az érzékeinkre.

2017. máj. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

amúgy lehet hülyeség, de volt az a film hogy Boszorkányvadászok, nem volt félelmetes a film, az effektek, de maga a történet igen, ugye a sötét középkorban játszódik és gyerekeket rabolt el stb.

na és nekem ugye eszembe jutott hogy gyerekkoromban sok ilyet mesélt anyukám és féltem tőle akkor


egyébként is vannak visszatérő álmaim,

én nagyon szabadon éltem és élek is mindig, igaz csóró vagyok, de olyan ember akit nem nagyon csicskáztatnak és nem tűri el, na és volt 2 ilyen munkahelyem igaz csak 1 hónap a másik meg 1,5 hét volt, nem is nagyon bírtam, ezekről is rémálmaim vannak, és mikor mesélem valakinek hogy milyen rosszat álmodtam h XY cégnél dolgoztam. Kérdezik hogy az miért rossz?

És ilyen sziszifuszi munka, szó szerint se eleje se vége, és az álomban ugye egyáltalán nincs időérzéke az embernek.


És szoktam még álmondni a régi családi házammal

vagy nagyszüleimmel, akik meghaltak X éve, velük nem úgy hogy rendszeresen inkább ritkábban de visszatérően, és jó érzés velük álmodni, pedig ott az álomban is az van hogy tudatosul hogy meghalltak, szellemként vannak jelen. De kellemes emlékek fűznek hozzájuk mint családtaghoz.


Bocsánat hogy hosszasan írtam, de nagyon érdekel ez a téma.

2017. máj. 12. 15:29
 3/4 thoomas26 ***** válasza:

Az álmaid a mindenkori lelkiállapotodnak a pillanatképei. A vágyaid, a félelmeid, a traumáid, a lelkedben zajló különböző folyamatok törnek ilyenkor a felszínre, hogy azok ilyen módon feloldódjanak és a lelked megnyugodjon. Az álmaid körülményei, díszletei mindig a benned lévő világképből adódnak, arra jellemzőek, illetve a tudat alattidból (is) táplálkoznak.

Álom alatt nem a testünkben vagyunk teljesen, hanem a saját asztrál világunkban, ahol a gondolataink teremtő erejével alkotjuk meg az álmaink valóságát. Akkor és ott nekünk az tényleg valóságként is jelenik meg, s ezt a valóságot egészen addig fenn is tartjuk, amíg az álmunk tart.

Mivel ez egy sajátságos tudatállapot, így az álmok kisebb részében előfordulhatnak előző életbeli vagy lehetséges jövőbeli képek, illetve találkozhatunk is elhunyt szeretteinkkel. Ebben a tudatállapotban ugyanis érzékenyebbek lehetünk az ilyesfajta élmény fogadására.


Ha voltak, olyan munkahelyeid, amit nem bírtál, természetes, hogy rosszakat álmodsz róla, hiszen az ahhoz való viszonyod jelenik meg így álmodban.


A régi házad és/vagy a nagyszüleid pedig nosztalgikus érzelmeket szabadítanak fel benned, ennek alapján azért jelennek meg az álmodban, hogy nyugtatásul hassanak rád.

Ha elhunyt szeretteinkkel álmodunk, egyébként nem jelenti feltétlen azt, hogy valójában is kontaktus történt köztetek. Legtöbbször a tudatod teremti meg magának mindezt. De, mint írtam fentebb, lehetséges.

2017. máj. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
O thomas 26 te oly bölcs vagy s mindenhez van hozzászólásod.Igy csak azt tudom elképzelni hogy vagy már 150 éves és sokmindent át éltél életed során.Minden ki....ott álomnak jeletősége van,a boszorkány pedig hatalmat jelent,uralkodni az ezotéria világában.Az álmod azt mondja hogy ne félj,hanem lépj be az ezotéria világába hisz több rejtőzik benned,mint elképzelni tudsz.
2017. máj. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!